Chojnow.pl
Nasza strona korzysta z plików Cookie. Czytaj więcej.
facebook twitter YT IG
Logowanie Rejestracja
Sklep Bigform

Od 28 listopada wszystkie sklepy w Galerii Piastów ponownie otwarte

Autor Partnerstwo
Data utworzenia: 27 listopad 2020, 11:30


Od 28 listopada wszystkie sklepy w Galerii Piastów ponownie otwarte

Zgodnie z ministerialnym rozporządzeniem, od soboty 28 listopada zniesione zostają czasowe ograniczenia handlu w centrach handlowych i wszyscy najemcy mogą ponownie otworzyć swoje sklepy.

Wszystkie restauracje i kawiarnie pozostają otwarte, jednak wciąż mogą realizować jedynie zamówienia na wynos i na dowóz.

W Galerii Piastów nieczynne pozostaje kino Helios, Park Rozrywki Play City oraz Kręgielnia.

Na bieżąco monitorowana jest liczba Klientów znajdujących się w danym momencie w centrum, a najemcy informują ile osób naraz może przebywać w poszczególnych sklepach. Przypominamy, że zgodnie z aktualnie obowiązującymi wytycznymi w sklepach do 100 m2 jednocześnie może przebywać jedna osoba na 10 m2, natomiast w sklepach powyżej 100 m2 jedna osoba na 15 m2.

Niezmiennie w dniach od poniedziałku do piątku w godzinach 10-12 w sklepach spożywczych, drogeriach i aptekach obowiązują godziny dla seniorów.

W Galerii Piastów nadal znacznie nasilona pozostaje częstotliwość dezynfekcji elementów wyposażenia powierzchni wspólnych, z którymi klienci mają bezpośredni kontakt. Dezynfekcja odbywa się w sposób dla nich bezpieczny oraz przy zachowaniu restrykcyjnych zasad higieny. Przy wszystkich wejściach do centrum oraz toaletach można skorzystać z płynu dezynfekującego.

Zarząd galerii pragnie zwrócić uwagę na przestrzeganie podstawowych zasad bezpieczeństwa.

  1. Zachowaniu odpowiedniego dystansu pomiędzy innymi osobami – 2m.

  2. Bezwzględnym zakrywaniu ust i nosa oraz używaniu rękawiczek jednorazowych podczas zakupów.

  3. Dezynfekcji i higienie rąk tak często jak to możliwe.