Chojnow.pl
Nasza strona korzysta z plików Cookie. Czytaj więcej.
facebook twitter YT IG
Logowanie Rejestracja
Sklep Bigform

Do 31 grudnia Urząd Gminy czeka na wnioski o przyznanie nagrody za wybitne osiągnięcia sportowe

Autor admin
Data utworzenia: 02 grudzień 2020, 14:05 Wszystkich komentarzy: 0


Do 31 grudnia Urząd Gminy czeka na wnioski o przyznanie nagrody za wybitne osiągnięcia sportowe

Do 31 grudnia w Urzędzie Gminy możemy składać wnioski o przyznanie nagrody za wybitne osiągnięcia sportowe. Podania składać mogą zarówno sportowcy jak i trenerzy będący mieszkańcami gminy wiejskiej Chojnów.

- Przyznawanie nagród finansowych młodym reprezentantom szkół, zawodnikom klubów i stowarzyszeń sportowych oraz ich trenerom z terenu gminy Chojnów za wysokie wyniki i osiągnięcia sportowe ma być formą gratyfikacji za promowanie gminy Chojnów na arenie ogólnopolskiej i międzynarodowej. Taka forma wsparcia finansowego dla zawodników i trenerów ma propagować rozwój sportu młodzieżowego w gminie oraz stymulować działania w kierunku osiągania coraz lepszych wyników we współzawodnictwie sportowym. Wójt i Rada Gminy w ten sposób pragnie docenić osoby, które z pełnym zaangażowaniem trenują i pracują z młodymi sportowcami, poświęcając swój wolny czas oraz nierzadko środki finansowe - informuje Urząd Gminy.

Nagrody mogą być przyznawane dla:

1) osób fizycznych będących mieszkańcami gminy Chojnów osiągających wysokie wyniki sportowe w krajowym lub międzynarodowym współzawodnictwie sportowym w dyscyplinach posiadających zarejestrowany polski związek sportowy.

2) trenerów będących mieszkańcami gminy Chojnów i prowadzących szkolenie zawodników osiągających wysokie wyniki sportowe w krajowym lub międzynarodowym współzawodnictwie sportowym w dyscyplinach posiadających zarejestrowany polski związek sportowy.

Jak czytamy w regulaminie, nagrodę może otrzymać zawodnik biorący udział w zawodach organizowanych przez odpowiedni polski związek sportowy lub federację międzynarodową, w której zrzeszony jest odpowiedni polski związek sportowy, wpisanych do jego kalendarza i zgodnie z jego przepisami.

Nagrodę może otrzymać osoba, która uzyskała jeden z następujących wyników:

1) zajęła 1- 6 miejsce w igrzyskach olimpijskich, mistrzostwach świata i Europy, znajdujących się w kalendarzu międzynarodowym lub osoba, która została powołana do reprezentacji Polski w roku składania wniosku o nagrodę – 700,00 zł

2) zajęła 1-3 miejsce w mistrzostwach Polski, pucharze Polski, ogólnopolskiej olimpiadzie młodzieży – 500,00 zł.

Nagrodę w wysokości 500,00 zł można przyznać trenerowi, prowadzącemu szkolenie zawodników, którzy osiągnęli wyniki o których mowa wyżej

Urząd Gminy na wnioski o przyznanie nagrody czeka do końca roku. Regulamin oraz wzór wniosku został udostępniony na stronie internetowej gminy.


Komentarze

Ten wpis nie posiada jeszcze żadnych komentarzy.

Dodaj Komentarz

Musisz być zalogowany, aby dodać komentarz.