Chojnow.pl
Nasza strona korzysta z plików Cookie. Czytaj więcej.
facebook twitter YT IG
Logowanie Rejestracja
  • Polish
  • English
Cuprum arena

Pościg za lubińskim motocyklistą

Autor admin
Data utworzenia: 11 czerwiec 2012, 14:53 Wszystkich komentarzy: 17


Pościg za lubińskim motocyklistą

Wciąż trwają poszukiwania mężczyzny, który nie zatrzymał się do kontroli drogowej w Lubinie. Jadąc motocyklem dotarł do Chojnowa, gdzie porzucił pojazd i dalej zaczął uciekać pieszo.

Na drodze krajowej nr 3 z Lubina do Legnicy kierujący motocyklem nie zatrzymał się do kontroli drogowej. W pościg za nim ruszył radiowóz. Motocyklista momentami przekraczał prędkość 200km/h, dotarł do Chojnowa gdzie czekała na niego blokada przygotowana przez powiadomionych uprzednio policjantów. Kierowca widząc blokadę porzucił pojazd i zaczął uciekać pieszo.

Pościg trwa.Komentarze

Motocykliści są naprawdę bezkarni. Jeżdżą jak szaleni, przekraczją predkość, wyprzedzają na podwójnej ciągłej, jakby ich przepisy nie obowiązywały. Najgorsze jest jak jedzie ich więcej. Wtedy tylko zwolnić i poczekać aż wyprzedzą i odjadą na bezpieczną odległość. Oby go złapali. Karą powinno być odebranie motocykla, nie tylko mandat.
zgłoś komentarz
Wrzucaj wszystkich do jednego wora. Racja. Szufladkuj. Nie ma to jak polskie stereotypy.
zgłoś komentarz
To znaczy że ja , jadąc samochodem muszę jechać przepisowo a motocyklista nie?
zgłoś komentarz
To znaczy, że wszystkich obowiązują te same przepisy. Ale nie wszyscy motocykliści to idioci. Zwykle jak jest wypadek z udziałem motocyklisty, to wina automatycznie w oczach wszystkich idzie na niego. A nie zawsze jest to prawdą. Kierowcy, od czego macie lusterka? :D
zgłoś komentarz
Wiadomo, że każdego obowiązują przepisy i co do tego nikt tutaj nie ma wątpliwości. Chodzi tylko o to, że bardzo często nawet patrząc w lusterka można "przeoczyć" jadącego zdecydowanie za szybko motocyklistę.
zgłoś komentarz
PawelDabrowa, racja, ale nie zawsze :) Po prostu rozpanoszył się stereotyp "motocyklista-dawca".
zgłoś komentarz
Swojego czasu też śmigałem na motorku.Teraz nie bo zdrowie nie pozwala(żona też), ale co wyrabiają motocykliści to szok.Nene-jak byś zobaczył z prawej strony znienacka motorek, to też by ci włosy stanęły dęba.I to nie byłpas dla pojazdów.
zgłoś komentarz
Nie zobaczyłbym, a zobaczyłabym. ;) Sabian, zakładam, że nie bawiłeś się w "dawcę". Tu zaczyna podupadać stereotyp "motocyklisty-dawcy". Swoją drogą, niektórzy kierowcy samochodów też jeżdżą jak im się żywnie podoba.
zgłoś komentarz
To pewnie Rudy Lucjan. Prawka nie ma wcale i się wystraszył że znów go złapią na "podwójnym gazie" tym razem "koledzy po fachu" w Chojnowie.
zgłoś komentarz
Wrzucaj wszystkich do jednego wora. Racja. Szufladkuj. Nie ma to jak polskie stereotypy.
Czy "wrzucanie wszystkiego do jednego wora" jest według Ciebie cechą narodową Polaka? Czy przypadkiem sam nie wrzucasz nas niniejszym do jednego wora?
zgłoś komentarz

Dodaj Komentarz

Musisz być zalogowany, aby dodać komentarz.
Sklep Bigform