Chojnow.pl
Nasza strona korzysta z plików Cookie. Czytaj więcej.
facebook twitter YT IG
Logowanie Rejestracja
  • Polish
  • English
Cuprum arena

Kurs przygotowujący do egzaminu poprawkowego z matematyki

Autor admin
Data utworzenia: 05 lipiec 2012, 14:07 Wszystkich komentarzy: 15


Kurs przygotowujący do egzaminu poprawkowego  z matematyki

Maturzyści wyniki egzaminów dojrzałości poznali w zeszłym tygodniu. Jak się okazuje ponownie największe problemy przysporzyła królowa nauk – matematyka. Przedmiot ten – obowiązkowy od jakiegoś czasu – zdało tylko 85% piszących. Jednak jeszcze nic straconego. W sierpniu odbędą się matury poprawkowe. Z propozycją ułatwiającą „przejście” matematycznego muru wystąpiła Państwowa Wyższa Szkoła Zawodowa im. Witelona w Legnicy. Uczelnia zaprasza maturzystów na bezpłatny kurs przygotowujący do egzaminu poprawkowego z matematyki.

Kurs powadzić będzie doświadczony pedagog, a jednocześnie egzaminator egzaminu maturalnego z matematyki. Zajęcia odbywać się będą w grupach 20 – 30 osobowych.

Kurs przygotowujący do egzaminu z matematyki odbędzie się w Państwowej Wyższej Szkole Zawodowej im. Witelona w Legnicy w budynki C.

Zapisy przyjmowane są drogą mailową: tymkiewicz@pwsz.legnica.edu.pl lub telefonicznie tel: 76-723- 23 -24 w godzinach 9.00 – 15.00.

Zajęcia będą organizowane po skompletowaniu grupy ćwiczeniowej.Komentarze

przez przypadek wpadla mi kilkadziesiat dni temu matura z tego roku z matematyki. syn znajomego nie kryl oburzenia pokazujac mi zadania i pytajac jak tak mozna zmuszac mlodziez do rozwiazywania piekielnie trudnych zadan. rzut oka i oburzony bylem ja. jak mogl ten system edukacyjny w naszym kraju spasc tak nisko. to cale gimnazjum i krotkie liceum robi z mlodych ludzi za przeproszeniem glupkow. malo sie od nich wymaga i automatycznie ich wymagania wzgledem nauczania maleja. pozniej rosnie nam stado baranom ktore pod topor same klada glowe bo ktos im powie ze tak dobrze jest. temat na flache. zabija sie w mlodziezy ambicje zanizajac poziom co rusz. nizszy poziom nauczania -> latwiejsza matura -> przyszli studenci mniej sie ucza -> w kraju brakuje specjalistow.
zgłoś komentarz
W liceach jest baaaardzo wysoki poziom, nikt wymagań nie zaniża, nikt nie ma za łatwo, a jeśli sądzisz, że od uczniów mało się wymaga to jesteś w dużym błędzie.
zgłoś komentarz
A jeśli oceniasz poziom wiedzy wszystkich licealistów przez pryzmat jednego ucznia no to gratuluję. Jak dla mnie tegoroczna matura była łatwa.
zgłoś komentarz
Nene widać ty słowa nie zrozumiałeś z tego co EL_Nino napisał .
Przecież pisze że matura była prosta ,może nie chwytasz ironii !
Druga sprawa nigdzie nie ocenia tego co napisał syn jego znajomego abyś pisał "A jeśli oceniasz poziom wiedzy wszystkich licealistów przez pryzmat jednego ucznia no to gratuluję." bo to szczyt głupoty a ocenia poziom trudności pytań a te pytania chyba są takie same dla wszystkich czy w twoim przypadku było inaczej i miałeś dobraną maturę indywidualnie ?

zgłoś komentarz
Nie zrozumiaŁEM, nie napisaŁEM, nie miaŁEM, zacznijmy od tego.

Sam się plujesz do innych użytkowników, że odzywają się niepytani, a tu wtrącasz się w moją wypowiedź do użytkownika który NIE JEST TOBĄ.
zgłoś komentarz
To tak z sympatii po ostatnich występach w moim pytaniu ,wiesz tak to działa .Nie pluję się tak tylko przyuważyłem więc się podzieliłem spostrzeżeniem .
Zdradź mi tajemnicę co to znaczy "Nie zrozumiaŁEM, nie napisaŁEM, nie miaŁEM, zacznijmy od tego." to jakiś szyfr ,czy ironia której nie jestem wstanie chwycić ? bo się gubię :)
zgłoś komentarz
Skoro nie łapiesz tak prostych słów to chyba z Tobą coś jest nie tak.
zgłoś komentarz
No tak dlatego grzecznie proszę o wytłumaczenie ,czy ciężką jest tobie to wytłumaczyć ,to zdanie "Nie zrozumiaŁEM, nie napisaŁEM, nie miaŁEM, zacznijmy od tego."
zgłoś komentarz
Tak, ciężko mi to wytłumaczyć, sam się domyśl.
Idę sobie. Mam alergię na dysmózgię, więc nie będę z Tobą dłużej dyskutować.
zgłoś komentarz
Więc rozumiem że piszesz coś czego sam nie rozumiesz tak samo jak wypowiedzi EL_Nino :) cóż bywa ale dlaczego z tego powodu obrażasz mnie ? to nie ja mam problemy z czytaniem tekstu z jego rozumiem a ty ,nawet nie rozumiesz tego co sam piszesz a chwalisz się świeżą maturą .
Widać EL_Nino wie co pisze chłopina ,powiedz jeszcze że na studia się wybierasz np do Legnicy ? :)))
zgłoś komentarz

Dodaj Komentarz

Musisz być zalogowany, aby dodać komentarz.
Sklep Bigform