Chojnow.pl
Nasza strona korzysta z plików Cookie. Czytaj więcej.
facebook twitter YT IG
Logowanie Rejestracja
  • Polish
  • English
Praca Lidl

Pracowity dzień dla strażaków

Autor admin
Data utworzenia: 18 lipiec 2012, 10:21 Wszystkich komentarzy: 3


Pracowity dzień dla strażaków

Płonąca piwnica i kuchenka gazowa, plama oleju na drodze – m.in. do takich interwencji w Chojnowie wzywani byli strażacy ubiegłego dnia.

Około godziny 8.30 strażacy wezwani byli do płonącej piwnicy przy ul. Krasickiego. Już pięć godzin później zjawili się w jednym z miejscowych domków jednorodzinnych gdzie gasili płonącą kuchenkę gazową. Jednak nie był to koniec. Kolejna wizyta, dokładnie na ulicy Sikorskiego, łączyła się z neutralizacją plamy oleju, którą zostawił jeden z samochodów przy bliskim spotkaniu miski olejowej z wystającą z jezdni studzienką kanalizacyjną.

Źródło: lca.plKomentarze

ehhhh. Ciężkie to życie. Ja ostatnio pojechałem o 2 w nocy na imprezę plenerową, spakowaliśmy sprzęt, zawieźliśmy, wyładowaliśmy.. Trzeba to było ustawić, przetestować, użerać się z niewyspanymi muzykami. Porobić próby. Latać w deszczu... Wiecznie tylko kable takie, albo takie i cały czas. Potem w nocy o 4 spowrotem odpinać, spakować, ładować, przywieźć, wyładować .. pół godziny drzemki po pracy w 135db i znowu na dyskotekę ze sprzętem i kolejny zestaw inny (klubowy) załadować, zawieść, wiecznie w stresie czy nikt nam nic nie zaleje, nie rozwali, czy nie będzie bójki, czy nam elektryka nie padnie...
zgłoś komentarz
Ahhh ta praca... Człowiek wraca do domu, wszystko go boli nie mówiąc o głowie i samopoczuciu. Nie wie się nawet czy to fotel czy podłoga, nic się nie ogarnia... Większość czasu na głodnego... Zestresowany...

Ale to Tylko Strażacy maja ciężkie dni. Policja, Pogotowie, Urząd już niee... Oni maja z górki.. Konserwatorzy, sprzątacze, sklepikarze z monopolowego Cieszcie sie albowiem wasza praca jest lekka..

Wszystkim nam ciężko. Ale nie o wszystkich sie pisze..
zgłoś komentarz
http://www.youtube.com/watch?v=EDCkcgnlPVc&feature=player_embedded#!
żeby nie było nie zawsze koncerty to zabawa..
http://www.youtube.com/watch?v=k_Spl7xGKl8
Taaak, podejść i dostać kosą, a sprzęt to dziesiątki tysiecy złotych i strach..

http://www.youtube.com/watch?v=ncL5EqXb75s
żeby nie było że " a co to za sztuka zrobić koncert"
zgłoś komentarz

Dodaj Komentarz

Musisz być zalogowany, aby dodać komentarz.