Chojnow.pl
Nasza strona korzysta z plików Cookie. Czytaj więcej.
facebook twitter YT IG
Logowanie Rejestracja
PWSZ Legnica Cuprum

Kolejny sparing Chojnowianki za nami, przygotowania do sezonu trwają

Autor admin
Data utworzenia: 29 lipiec 2012, 20:14 Wszystkich komentarzy: 42


Kolejny sparing Chojnowianki za nami, przygotowania do sezonu trwają

Kolejny sparing KS Chojnowianka za nami. Dziś nasi piłkarze przed własną publicznością podejmowali Skorę Jadwisin. Rywalizacja pomimo faktu, iż był to jedynie mecz przygotowawczy do nadchodzącego sezonu, była bardzo zacięta. Niejednokrotnie dochodziło do kontaktu pomiędzy zawodnikami. W zmaganiach nie pomagała również pogoda, było parno i pochmurnie. Pierwsza połowa po doskonałej grze obu drużyn zakończyła się remisem 2:2. Druga część sparingu należała do naszego klubu. Biało niebiescy po doskonałych 45 minutach wygrali 8:2. Jak widać przygotowania do nowego sezonu trwają. Zawodnicy ciężko trenują chcąc przygotować się jak najlepiej do ligi. O kolejnych sparingach będziemy informować na bieżąco.

Komentarze

Brawa dla młodzików, bo zdobyli ta nagrode, ale nie dzięki zarządowi tylko pomimo.
Wszystkiego spartolić się nie da jak widać, wystarczy ze seniorzy będą się kopać w aklasie.
Młode chłopaki niczym nie skażone będą wygrywać bo Chojnów to duże miasto. Ale wstyd żeby nie mieć drużyny na poziomie. Wsytarczy się rozejrzeć jacy zawodnicy grają po wioskach i mają tam o wiele lepiej niż mieli by w chojnowie. Bo tam wlasnie jest prezes dla klubu a nie odwrotnie.
Ale nic się nie zmienia i za rok będą w okręgówce znów ;)
Czyli spadek przez zarząd a dobra gra i wyniki pomimo zarządowi dziwny tok myślenia to co złe to przez zarząd a dobre ... No tak wy tak macie..
zgłoś komentarz
wspierać trzeba zawsze czy jest dobrze czy źle psymon a Ty chłopie raz się dokładnie dowiedz że zarząd został stary tylko prezes jest nowy i zawsze był jeden a nie dwóch totalne bzdury kolejny raz piszesz.. Podaj nazwiska tych dwóch prezesów na pewno je znasz skoro tak piszesz..
zgłoś komentarz
"na pierwszym miejscu jest zarząd który robi tam swoje interesy a potwierdza to co najmniej dwóch prezesów którzy odeszli na własne życzenie bo z zarządem normalnie nie dało się współpracować ."


...i ty biedaku wywnioskowałeś że było dwóch naraz prezesów :) a nie kolejnych po sobie :)) ciekawe dlaczego ? biedaku ,klakierze zarządu,osobo z zarządu a co najmniej osobo bezpośrednio związana z nim ! kończ i wstydu oszczędź .
Jeszcze jedno jak cytujesz konkretną wypowiedź jednej osoby to nie kończ swojej wypowiedzi tak - " No tak wy tak macie.. " bo to pisała jedna osoba i powinieneś napisać "No to ty tak masz .." Więc widzisz dwóch prezesów na raz ,do jednej osoby piszesz w liczbie mnogiej ! kończ ! i zakończ tą działalność ,odejdź z zarządu ,nich przyjdą nowi ludzie którzy przez takie osoby jak ty czy prezes nie chcą się angażować w klub.
zgłoś komentarz
Jeszcze jedno ,tak znam nazwiska ty dwóch byłych prezesów i wiesz nie podam ci ich ,ty się zapewne domyślasz którzy to bo za bardzo "działać" nie mogliście jak oni byli ! "działać" czyli robić swoich "interesów" jednego znam osobiście i kilka akcji jakie robił zarząd :) co jest tam prawdopodobnie normą do tej pory czyli patologią o której piszę ,drugi to osoba poważna wiekiem i szybko odeszła jak zorientowała co jest grane i do czego zarządowi jest potrzebna zrezygnowała.Tyle wystarczy ...
zgłoś komentarz
Masz złe informacje jak zwykle. Z tego co wiem to obecna Pani Prezes jest dopiero w zarządzie od stycznia 2011 od kiedy to z prezesury ustąpił Pan Chudziak a z zarządu odszedł tylko Pan Rudziak nawet a reszta członków czyli dla Twojej informacji Ci którzy współpracowali z Panem Chudziakiem zostało doszedł Pan Kalicki.. Jeszcza raz powtarzam sprawdź dokładnie informację a potem pisz ...
zgłoś komentarz
Jak czytam twoje wypowiedzi czy damy55 to zwyczajnie mi żal zawodników,klubu i kibiców...:(

Moje informacje są dobre tylko ty masz problemy i to dość spore z czytaniem tekstu z jego rozumieniem .Do cholery nie wiem, co ma do tego co napisałem od, kiedy Członek jest prezesem czy, że przed nią ustąpił Chudziak !!! Nawet słowem o tych osobach się nie odezwałem ani nie pisałem o terminach, kiedy od, kiedy pracują na jakich stanowiskach .Jasnym też dla czytających teks i rozumiejących go, że obaj prezesi, o których piszę odeszli nie tylko z prezesury, ale z klubu właśnie przez zarząd, więc na 100% to nie jest Chudziak !
zgłoś komentarz
Jak takie miałkie intelekty jak ty czy dama55 możecie tam pracować to aż w głowę zachodzę, to jest żałosne !, kto was tam dopuścił ! żal aż dupę ściska ...niema co się dziwić jakie, że są takie efekty jakie są ! mogę mieć tylko nadzieję że nie macie z zarządem a nie panią prezes nic wspólnego poza bezmyślnym klakierowaniem w/w.
Czytaj następnym razem czyjeś wypowiedzi po kilka razy, zanim się wypowiesz i myśl nad nimi .
Jeśli jednak jesteś z zarządu to odejdź dla dobra Chojnowa !
zgłoś komentarz
Ty masz problemy z czytaniem i myśleniem bo ja już kilka razy pisałem Ci że nie mam nic wspólnego z zarządem jestem tylko sympatykiem klubu a Ty nazwałeś mnie klakierem Pani Prezes a mi się to nawet spodobało, informacje mam bo mnie to interesuje . Żałosny jesteś Ty chłopie żegnam, poczytaj dwa razy swoją wypowiedź a trzy razy moją może zrozumiesz...
zgłoś komentarz
Możliwe że mam ale nie w tym przypadku bo ja dobrze rozumiem co piszesz ,że wypierasz się że jesteś z zarządu czy jesteś z nim związany ,nie przyjmuję tego do wiadomości bo nie wierzę abyś tak fanatycznie bezinteresownie bronił układu który ciągnie klub w dół ,skoro jesteś jego sympatykiem ,ty jesteś sympatykiem ale nie klubu a pani prezes i zarządu :) to oczywiste !
zgłoś komentarz
zabawna sytuacja. robert35 zarzuca niezrozumienie tematu nierozumiejac samemu co sie do niego pisze...
zgłoś komentarz

Dodaj Komentarz

Musisz być zalogowany, aby dodać komentarz.
Sklep Bigform