Chojnow.pl
Nasza strona korzysta z plików Cookie. Czytaj więcej.
facebook twitter YT IG
Logowanie Rejestracja
PWSZ Legnica Cuprum

Kolejny sparing Chojnowianki za nami, przygotowania do sezonu trwają

Autor admin
Data utworzenia: 29 lipiec 2012, 20:14 Wszystkich komentarzy: 42


Kolejny sparing Chojnowianki za nami, przygotowania do sezonu trwają

Kolejny sparing KS Chojnowianka za nami. Dziś nasi piłkarze przed własną publicznością podejmowali Skorę Jadwisin. Rywalizacja pomimo faktu, iż był to jedynie mecz przygotowawczy do nadchodzącego sezonu, była bardzo zacięta. Niejednokrotnie dochodziło do kontaktu pomiędzy zawodnikami. W zmaganiach nie pomagała również pogoda, było parno i pochmurnie. Pierwsza połowa po doskonałej grze obu drużyn zakończyła się remisem 2:2. Druga część sparingu należała do naszego klubu. Biało niebiescy po doskonałych 45 minutach wygrali 8:2. Jak widać przygotowania do nowego sezonu trwają. Zawodnicy ciężko trenują chcąc przygotować się jak najlepiej do ligi. O kolejnych sparingach będziemy informować na bieżąco.

Komentarze

Psyomon to klakier Gienia,trenera .Ale czy gienio ,to trener?Ttrener,który na chodniku zapali papierosa ,a dzieci w parku jeżdzą.Gienio popatrz w lusterko,popatrz jakie masz kwalifikacje,a potem oceniaj moją gre razem z kolegą Psymonem w A klasie.Jak Ci Gienio mało ,to mam fajne fotki twoje jako dowód tego,jakim jesteś trenerem .Gienio uspokuj się,bo następny ruch zaboli Cie mocniej,do widzenia!!!Gienio napisz ilu masz kolarzy,podaj prawde.Ile osób startuje w turnieju,jaki prestiż ma turniej.Bo mistrzów dolnego śląska,to masz wielu tutaj widać haha.Ty palisz z boku na chodniku ,a dzieciaki jeżdza i jest mistrz dolnego śląska heha.
zgłoś komentarz
Słuchajcie powiem krótko ,szkoda komentować ,taki poziom tu jeszcze nie zawitał ,jak dla mnie @rado jest nr jeden i z tego powodu żadna polemika nawet najgłupsza nie wchodzi w grę :)
@rado idź walnij bira z kolegami na ławce w parku ,tam może tam ktoś potraktuje cię poważnie .
cześć
zgłoś komentarz

Dodaj Komentarz

Musisz być zalogowany, aby dodać komentarz.
Sklep Bigform