Chojnow.pl
Nasza strona korzysta z plików Cookie. Czytaj więcej.
facebook twitter YT IG
Logowanie Rejestracja
Cuprum Arena Cuprum Arena

Sandra Traczyk deklasuje rywalki! Sukcesów UKK Oriens MTB Chojnów ciąg dalszy

Autor admin
Data utworzenia: 30 lipiec 2012, 14:49 Wszystkich komentarzy: 20


Sandra Traczyk deklasuje rywalki! Sukcesów UKK Oriens MTB  Chojnów ciąg dalszy

Miniony weekend był bardzo pracowity dla kolarzy UKK Oriens MTB. Nasi reprezentanci tym razem wybrali się do Olesznej, gdzie w niedzielę 29 lipca walczyli o cenne punkty klasyfikacji indywidualnej i drużynowej. Impreza rozpoczęła się o godzinie 11.00. Warunki pogodowe nie ułatwiały rywalizacji, było bardzo parno i duszno. Przez krótki moment nawet pokropił deszcz. Przygotowana trasa nie była specjalnie wymagająca, kolarze zmagali się na drodze asfaltowej, polnej oraz niewielkich podjazdach. Największym utrudnieniem dla startujących było błoto zalegające na drodze.

Jako pierwsze na starcie zameldowały się zawodniczki grupy Żakinia. Od dwóch tygodni mamy tutaj swoją reprezentantkę. Jest nią Alicja Gałas – uczennica SP3 Chojnów. W Olesznej nasza najmłodsza zawodniczka zaliczyła swój pierwszy wyścig. Nie obeszło się również bez pierwszej wywrotki na trasie. Pomimo tego faktu Alicja zajęła doskonałe piąte miejsce.


W kategorii Młodziczek nasze reprezentantki spisały się wyśmienicie. Oto klasyfikacja zawodów:

Miejsce 1- Sandra Traczyk

Miejsce 3 – Aleksandra Baranowska

Miejsce 6 – Nikola Pawlikowska
WśródMłodzików kolarze UKK Oriens MTB zajęli następujące pozycje:

Miejsce 4 – Przemysław Kaczmarek

Miejsce 5 – Karol Rokus

Miejsce 8 – Kamil Jędraszczyk

Na końcu do rywalizacji przystąpili Juniorzy Młodsi. Wśród nich nie zabrakło Jana Konarzewskiego, który zajął 12. miejsce. Młody kolarz był bardzo zawiedziony z osiągniętego wyniku.Już za tydzień kolejne zawody. Tym razem będzie to rywalizacja trzydniowa. 3 sierpnia w Tuszynie rozpoczną się Międzywojewódzkie Mistrzostwa Młodziczek i Młodzików. W pierwszym dniu zawodnicy będą startować parami. W sobotę kolarze przemieszczą się do Ostraszowic, gdzie zaliczą start wspólny. Ostatni dzień Mistrzostw to kryterium uliczne, które odbędzie się w Jaczkowie.

Wszystkie dodatkowe informacje o Klubie można uzyskać pod adresem www.kolarstwo.chojnow.eu

Klub pragnie złożyć serdeczne podziękowania dla wszystkich sponsorów:Komentarze

Dziwny fakt i nic nieznaczący ,tak mam odwagę domniemać kim jest jakiś użytkownik, wszędzie to zaznaczam że to tylko domysł ,zresztą sam użytkownik "dama"55 daje nam dużo powodów aby tak myśleć że to pani prezes :) jest to osoba publiczna i dlatego jest to dopuszczalne.

Dama to kobieta dystyngowana ,kobieta która będąc damą takiego nicku by sobie nie przybrała a na miano damy zasłużyła by sobie zachowaniem ,wysoką kulturą ,językiem itd niestety owa "dama"55 mało że inteligencją nie grzeszy to i kultury jej brak.

Pana Gienia jak piszesz nie znam ani mu nie klakieruje to raz a dwa że niema potrzeby bo z tego co widzę to ma świetne wyniki więc jaki sens ,błądzisz kolego .

Jak tak czepiłeś się mojego nicku to zapytam o twoje 35 ,czy to iloraz inteligencji :)
zgłoś komentarz
A ilu startowało zawodników o to warto zapytać i jak była silna konkurencja wiem że dziewczynkom łatwiej w tym sporcie bo jest ich nie wiele.. Ale gratulacje sie należą Turnije organizowane przez Pana Langa to jest prestiż warto w nich wystartować i wtedy chwalić sie wynikami..
Witam dama55, nawet jeżeli by startowała jedna młodziczka lub jeden młodzik to wiem, że na takim terenie na jakim trenujemy, ścigamy się pani nie dała by rady. Dla pani świadomości na tym wyścigu nie startowałam tylko ja, było 16 młodziczek oczywiście to moja kategoria, a o chłopcach nie wspomne, ponieważ mieli bardzo ciężką konkurencję, nie wiem dlaczego tak pani pisze że nie mamy czym się chwalić, a jeżeli pani nie była nigdy na PRAWDZIWYCH zawodach to prosze się nie udzielać na temat ilu startowało zawodników.Zachęcam na spróbowanie swoich sił na rowerze i wtedy nam pani pokaże jak się jeździ.Pozdrawiam.
zgłoś komentarz
Trener kolarzy haha,a kto nim jest?haha.Gieniu jest trenerem hahaha.Idę parkiem dzieci po ulicy jeżdzą Gieniu pali papierosa z boku.Chwała ci gieniu za prace i chęci,ale mniej gadaj o innych dyscyplinach(krytykuj) a zajmij się sobą.
Rado mam nadzieję ,że jesteś na Ty z Panem Bobiowskim bo jeśli nie to takie tykanie świadczy o braku kultury. Nie wiem co Cię tak rozbawiło pisząc o Panu Bobiowskim. Odpowiedz sobie na pytanie co w życiu zrobiłeś dla innych by pouczać innych.
zgłoś komentarz
Bardzo dobrze napisane Sandra1
zgłoś komentarz
jestem praktycznie pewien ze Sandra daleko zajdzie a raczej zajedzie. nie dosc ze utalentowana to nie da sobie w kasze napluc. tak trzymaj!
zgłoś komentarz
Prosze napisać ile zawodników było,jakiej rangi jest turniej?Artykuł jest nierzetelny,w tej dyscyplinie brakuje zawodników często,więc o miejsca łatwiej.Gieno dał wypowiedz,że 30 zawodników ma w swoich szeregach.A ja piję bira na ławeczce w parku często i widzimy Gienie(zasłużonego z medalem kolarza hehe) jak pali papieroska z daleka,a jeżdzi 11.Gienio haha mieli jęęzykiem niepotrzebnie ,popytajcie rodziców byłych kolarek,znam temat bliziuteńko,bo mam córeczkę.Gienio trenuj ,a do piłkarzy nie pórwnuj sportu ,gdzie brakuje konkurencji często !!!
zgłoś komentarz
@rado ty troszkę piszesz jak dziecko z podstawówki z ADHD !, to jest niespójne i traci sens ! Możemy wyczytać z tego co piszesz, że posiadasz wiedzę dlatego, że masz córkę ? to jakiś rebus zagadka ? Rozumie, że z kolegami popijasz często piwko w parku znaczy pijaczyna jesteś a wyśmiewasz kogoś, kto pracuje z młodzieżą i ma efekty .Co z tego, że pali trener papierosy ? no to nałóg jak twój ty pijesz często w parku piwo a Pan Gienek z dala od młodzież co mu się chwali pali papierosa to ma być zarzut ? przeciwko, komu ? Sport to sport piwoszu czy piłka nożna czy kolarstwo górskie samych dyscyplin nikt nie porównuje a wyniki.Niestety, Chojnowianka spadła z okręgówki, w której utrzymało się sporo drużyn z wiosek bez takiego zaplecza i pieniędzy jak w Chojnowie .
zgłoś komentarz
To nie jest jeden turniej rado a całoroczny cykl różnych wyścigów,jeżeli masz pojęcie o kolarstwie to zapewne wiesz ,że walczy się o punkty ,które w ogólnej klasyfikacji dają miejsce zawodnikowi.Ilośc zawodników na każdym wyścigu to zawsze niewiadoma ,ponieważ w jednym czasie odbywają się w różnych miejscach i kluby wybierają te ,w których można "złapać" punkty.A teraz z innej beczki , w czasie kiedy ty pijesz bira inni ludzie społecznie i z powodzeniem trenują zawodników , którzy później reprezentują Chojnów , a więc także i ciebie buraku.
zgłoś komentarz
Rado jeżeli chcesz to zamiast bić bira na ławeczce i plotkować na temat kogoś kto w przeciwieństwie do ciebie jest w coś zaangażowany to zachęcam do wzięcia udziału w takim wyścigu, jestem bardzo ciekawa jak sobie poradzisz. Nie pisałam do ciebie na "pan", ponieważ nie mam szacunku do ludzi takich jak ty.
zgłoś komentarz
Rado jeżeli chcesz to zamiast bić bira na ławeczce i plotkować na temat kogoś kto w przeciwieństwie do ciebie jest w coś zaangażowany to zachęcam do wzięcia udziału w takim wyścigu, jestem bardzo ciekawa jak sobie poradzisz. Nie pisałam do ciebie na "pan", ponieważ nie mam szacunku do ludzi takich jak ty.
Siorka Kochanie :* Jakbym Gianta ATX'a nie sprzedał to byśmy w DH sie bawili :) full vs Hardtail :D
Było by mega no ale cóż... Teraz jedynie mogę Twojemu i mojemu braciszkowi pomagać... :P

Powodzenia...

Psymon - Kocham Twoje posty i Ty o tym dobrze wiesz. A najfajniej jest gdy wymieniasz po Imieniu i Nazwisku...
zgłoś komentarz

Dodaj Komentarz

Musisz być zalogowany, aby dodać komentarz.
Sklep Bigform