Chojnow.pl
Nasza strona korzysta z plików Cookie. Czytaj więcej.
facebook twitter YT IG
Logowanie Rejestracja

Pierwszy sukces młodzików w okręgówce, trampkarze i juniorzy przegrywają.

Autor Maciek
Data utworzenia: 01 wrzesień 2012, 17:46 Wszystkich komentarzy: 20


Pierwszy sukces młodzików w okręgówce, trampkarze i juniorzy przegrywają.

Mecze młodzików, trampkarzy i juniorów za nami. Jako pierwsi na murawie stawili się trampkarze, których przeciwnikiem był zespół Górnika Złotoryja. Spotkanie zaczęło się dość chaotycznie, piłkarze byli zaskoczeni grą rywala. Pierwsza połowa zakończyła się wynikiem 2:0 dla gości. W drugiej odsłonie meczu nasi piłkarze wzięli się do pracy i odrobili dwubramkowe straty. Niestety kosztowało ich to sporo energii efektem czego była strata trzeciego gola. Mecz zakończył się porażką 2:3. Trenerem trampkarzy jest pan Stefan Stal - wieloletni szkoleniowiec KS Chojnowianka.
Zaraz po tym spotkaniu na boisko weszła ekipa młodzików. Mecz był wręcz popisowy w wykonaniu młodych piłkarzy. Było to spotkanie do jednej bramki i zakończyło się wynikiem 7:0. Chojnowianka stworzyła wiele sytuacji podbramkowych, po doskonałych akcjach gole zdobywali: Zazulczak Paweł, Laskowski Kacper - 3, Cichoń Konrad - 2, Lewicki Patryk. Cała drużyna rozegrała bardzo dobre spotkanie. Na szczególne wyróżnienie zasługują dwaj piłkarze: Cichoń Konrad oraz Jagielski Jakub, którzy świetnie rozgrywali piłkę. Zaliczyli oni również wiele asyst. W obronie znakomicie spisał się Wołoszyn Jakub - kapitan drużyny. Ekipa, której trenerem jest pan Piotr Seheniewicz od trzech sezonów osiąga znakomite wyniki. Miejmy nadzieję, że i ten sezon w klasie okręgowej okaże się owocny.Skład drużyny: Rafał Dąbrowa, Paweł Zazulczak, Kacper Jędraszczyk, Damian Nosal, Bartosz Sobczak, Arkadiusz Wieleżew, Łukasz Rudnicki, Konrad Cichoń, Kacper Laskowski, Sebastian Narożny, Przemysław Gałaszkiewicz, Jakub Jagielski, Jakub Wołoszyn, Mikołaj Mietelski, Patryk Lewicki.W dniu dzisiejszym swoje spotkanie rozegrali także juniorzy starsi, którzy w meczu wyjazdowym ulegli LZS Buczynie 5:1. Chojnowska ekipa wystąpiła w składzie: Ogórek, Turczyński, Kołodziejczyk, Mrózek, Mihułka, Grządkowski, Piotrowski, Wudecki, Bałaj.

Na chojnowskim stadionie zjawiło się wielu rodziców oraz fanów futbolu. Można było usłyszeć zadowolenie z prezentowanej formy przez reprezentantów z naszego miasta.

Fotogaleria:Komentarze

Byłem dziś na meczu i urzekła mnie gra młodziczków.Grali naprawdę ok!Dobrze prowadzona mlodzież,to przyszłość Chojnowianki.
zgłoś komentarz
jest jak piszesz kibicu. warto inwestowac w gre najmlodszych bo wlasnie w ich rekach a raczej nogach lezy los przyszlych pokolen chojnowianki. chyba ze sasiednie wioski skusza ich wiekszymi mozliwosciami
zgłoś komentarz
ale dlaczego oni mają na koszulkach Miasto Chojnów ,a nie chojnowianka Chojnów?
zgłoś komentarz
A czy to ważne? Najważniejsze, że reprezentują miasto. Chojnowianka jest również wizytówką Chojnowa. Już wcześniej widziałem potencjał naszych dzieci, brakowało tylko czasu aby mogły pokazać klasę.
zgłoś komentarz
Grunt,że nie poszli w ślady pierwszego zespołu,który spadł z okręgówki.Lały ich wioski,a teraz leją Siedliska.Brak patologii Krasnala,czyli kupowania meczu od Rokitek.
zgłoś komentarz
Grunt,że nie poszli w ślady pierwszego zespołu,który spadł z okręgówki.Lały ich wioski,a teraz leją Siedliska.Brak patologii Krasnala,czyli kupowania meczu od Rokitek.
A gdzie ja kibic napisałem że Chojnowianka chciała kupic mecz od Rokitek??????
zgłoś komentarz
Psymon pokaż ,ponieważ linku nie mogę znalezć.Krasnal sugerował pomoc w meczu Chojnowianki kontra rokitki.
zgłoś komentarz
@kibic nie znajdziesz ,krasnal250 w porost sugerował pomoc przy awansie a nie kupowanie ,owa "pomoc" miała by polegać na ty że Czarni Rokitki w ostatnim meczy sezonu mieli byś się Chojnowiance podłożyć aby ta niespadła z okręgówki .Jednak Rokitki wygrały a krasnal spadkiem obarcza Czarnych a nie postawę klubu z Chojnowa za cały sezon.Tak to wygląda .Nie wiem jak by niby klub Chojnowianka miał by się odwdzięczyć Rokitkom za to podłożenie ,tą "pomoc" ,musisz go o to zapytać .
zgłoś komentarz
Psymon ten Krasnal szerzy patologie.
zgłoś komentarz
No nie tylko on ale działania klubu czy prezes Członek ,zatrudnianie trenera skazanego prawomocnym wyrokiem wpisuje się w ową patologię .Ja jestem kibicem piłki nożnej , sympatykiem nie klubu a takie działania są dla mnie patologią a dla tych ludzi to pewnie jakiś rodzaj cwaniactwa ,umiejętności ustawienia się .Taki PZPN w pigułce w Chojnowie dlatego muszą przyjść ludzie całkowicie niezwiązani w klubem aby takich zachowania nazywać po imieniu.Tak to jest szerzenie patologii to jest coś niezrozumiałego dla mnie.
zgłoś komentarz

Dodaj Komentarz

Musisz być zalogowany, aby dodać komentarz.
Sklep Bigform