Chojnow.pl
Nasza strona korzysta z plików Cookie. Czytaj więcej.
facebook twitter YT IG
Sign in Sign up
PWSZ Legnica

Piłka nożna - podsumowanie weekendu

Author: Maciek
Creation date: 03 September 2012, 11:36 All comments: 0


Piłka nożna - podsumowanie weekendu

Weekend za nami, piłkarskie zmagania również. W sobotę odbyła się kolejka klasy okręgowej. Reprezentanci naszej gminy - Czarni Rokitki - w meczu wyjazdowym zremisowali z liderem Stalą Chocianów. Spotkanie zakończyło się wynikiem 1:1. Gra piłkarzy z Rokitek zasługuje na uznanie, zawodnicy grają bardzo dobrze i stwarzają wiele sytuacji podbramkowych. Po czterech rozegranych kolejkach Czarni zajmują doskonałą piątą pozycję tracąc dwa punkty do nowego lidera rozgrywek. Już w środę 05/09/2012 drużyna z Rokitek na własnym stadionie podejmować będzie wicelidera rozgrywek – Konfeks Legnica.

W Klasie A KS Chojnowianka podejmowała u siebie Olimpię Olszanica. Mecz zakończył się pewnym zwycięstwem 3:0. Gole padały po strzałach: Andrzeja Ziembowskiego oraz dwukrotnie Piotra Jędrusiaka. Biało-niebiescy po trzech rozegranych meczach zajmują 9 pozycję w tabeli. Należy jednak pamiętać, że lider ma rozegrany jeden mecz więcej.

Konrad Konradówka uległ w meczu wyjazdowym Czarnym Miłkowice 5:3. Sokół Krzywa pokonał lidera Klasy A – Victorię Parchów 1:0. Czarni II Rokitki bez problemu poradzili sobie przed własną publicznością z Iskrą Niedźwiedzice 5:0. Już w środę kolejne mecze:

Victoria Parchów – KS Chojnowianka

Olimpia Olszanica – Czarni II Rokitki

Relaks Szklary Dolne – Sokół Krzywa

Konrad Konradówka – Iskra Księgienice


Mamy również reprezentantów naszej gminy grających w Klasie B. Poniżej tabela po dwóch rozegranych kolejkach.


Źródło: www.90minut.plComments

This entry has no comments yet.

Add Comment

You have to be loggin to add comment.
Sklep Bigform