Chojnow.pl
Nasza strona korzysta z plików Cookie. Czytaj więcej.
facebook twitter YT IG
Logowanie Rejestracja
PWSZ Legnica

Koncert Werbińska & Pawlina w MOKSiR. Mamy bilety dla naszych Czytelników!

Autor admin
Data utworzenia: 04 wrzesień 2012, 12:52 Wszystkich komentarzy: 25


Koncert Werbińska & Pawlina w MOKSiR. Mamy bilety dla naszych Czytelników!


Dla wszystkich miłośników szeroko rozumianej stylistyki bluesowej lub po prostu fanów dobrej muzyki w najbliższą sobotę na scenie sali widowiskowej MOKSiR wystąpi ceniony w środowisku duet – Werbińska & Pawlina.

Specjalnie dla naszych Czytelników przygotowaliśmy dwie wejściówki na ten koncert – zapraszamy!


Ich muzyka to radość i pasja w jednym. Rytm gitary akustycznej przeplatany jest pełnym melodii śpiewem. Niezależnie od gatunku, w którym się poruszają, słuchacz może w ich utworach odnaleźć ukojenie, euforię, nostalgię i mnóstwo energii. W śpiewie Małgosi słychać bluesa (wszelkie jego odcienie), swing oraz muzykę gospel. Wspólnie sięgają po takie gatunki jak: delta blues, folk, elementy jazzu, muzyki etnicznej i transowej, flamenco, rytmy hiphopowe czy afrykańskie. Akompaniament gitary akustycznej często wzbogacony jest o zapętlone frazy, rytmy oraz partie solowe. Archaiczne brzmienie gitary Dobro, czy nowoczesne i potężne dźwięki gitary barytonowej stanowią solidny fundament do niskiego, czasem melancholijnego, czasem drapieżnego głosu Małgosi. Na koncertach ich utwory w dużej mierze oparte są na improwizacji, tworzeniu "na miejscu".Koncerty duetu idealnie sprawdzają się w małych i średnich salach koncertowych, domach kultury, klubach i teatrach.[za http://www.werbinskapawlina.com]


Zapowiada się nam zatem wspaniała uczta muzyczna – już w sobotę, 8 września 2012 r. o godz. 19.00. Bilety w cenie 10 zł w przedsprzedaży i 15 zł w dniu koncertu do nabycia w sekretariacie MOKSiR.


Portal CHOJNOW.PL pragnie obdarować dwójkę szczęśliwców prezentem w postaci wejściówki na sobotni koncert w Chojnowie. Co trzeba zrobić by wygrać jedną z nich? Możliwości są dwie. Prostsza – polubić wpis o koncercie na naszym profilu w serwisie Facebook i mieć szczęście w losowaniu, nieco trudniejsza – odpowiedzieć na pytanie: jaki tytuł nosi debiutancka płyta duetu Werbińska & Pawlina i również mieć szczęście w losowaniu.

Odpowiedzi na powyższe pytanie prosimy przesyłać do czwartku, do godziny 23.59 na adres e-mail konkursy@chojnow.pl w temacie wpisując „KONCERT”, w treści prosimy o podanie kontaktowego numeru telefonu. Bilety odebrać będzie można w piątek w siedzibie Redakcji Portalu CHOJNOW.PL oraz w sobotę przed koncertem.


Zapraszamy do zabawy i na sobotni koncert!Komentarze

I właśnie obawiam się,że ambitniejsza muzyka,jaka oni wykonują,nie sprzeda sie w naszym kochanym mieście i z frekwencją będzie blado.Jak juz nie raz dało sie zauważyć,u nas gawiedź bawi sie raczej przy disco polo,po piwku,jak jest ciemno.
zgłoś komentarz
Idę z tobą Melindol o zakład że na tym koncercie będzie więcej osób niż pod sceną podczas dni Chojnowa jak grało disco kibel ! przyjmujesz ? mimo że to sobotni wieczór i bilety płatne ! wierzę z dobry gust Chojnowian i to że potrafią się bawić jak jest przy czym .Więc nierób z siebie takie jaśnie oświeconego na tle niby wsioków bo ja pamiętam tych samych Chojnowian jak grały dobre kapele w rynku czy jeszcze na Hazardzie i były tłumy ludzi a pod sceną świetna zabawa !
zgłoś komentarz
dopóki dalej będziesz przekręcał mój nick,nie będę z tobą rozmawiał
zgłoś komentarz
No raczej psymon nie spodziewałbym się takiego obrotu sprawy. Aczkolwiek możesz mieć trochę racji.
zgłoś komentarz
o tak. to trafia w me gusta. jak bede mial wolny weekend to na bank pojawie sie na widowni. brawo!
zgłoś komentarz
tylko pytanie jest czy sprzet zagra to jak nalezy bo nie mozna tylko wymagac od muzyki ale od sprzetu trzeba tez. a w mdk chyba nie pierwszej mlodosci soundsystem
zgłoś komentarz
Malinda, cokolwiek by się nie działo w Chojnowie to jęczysz, że mało ambitne. A jak już jest ambitne, to jęczysz, że nikt nie przyjdzie, bo właśnie ZA BARDZO AMBITNE jak na Chojnów.
W skrócie: jesteś portalową jęczydupą, której nigdy nic nie pasuje.

A jeśli Chojnów Ci nie pasuje, to może się po prostu wynieś? :)
zgłoś komentarz
nene,ty chyba nie rozumiesz,co napisałem.Jestem jak najbardziej za ambitniejszym repertuarem,ale stwierdziłem tylko smutny fakt,że u nas taka muzyka sie raczej nie sprzeda,tym bardziej,że wykonawcy nie znani.Byłem na festynie w parku,grał świetny rockowy zespół i nikt ich nie słuchał,nie mówiąc o zabawie,gdzie to było za darmo.Tutaj trzeba płacić,więc cienko to widzę,ale będę miło rozczarowany,jeśli publiczność dopisze.A ty chyba pisząc,że mi nic nie pasuje,pomyliłeś mnie z inna osobą.I cie rozczaruję,bo mi Chojnów pasuje,inaczej bym tu nie mieszkał,no nie.
zgłoś komentarz
Na festynie w parku grał świetny rockowy zespół ? o kim ty do cholery mówisz ? w którym stuleciu ? chyba ubiegłym bo w tym roku niczego takiego nie pamiętam ! Melindol coś kacapoły opowiadasz .
Proszę tu linki do zdjęć z frekwencji jak grał na dni Chojnowa disco kibel ,nr 1 atrakcja ,obstawiam że pod sceną jest min 20 osób maksymalnie 40 !!!

http://chojnow.pl/files/media/wydarzenia/Dni%20Chojnowa%202012/%2859%29.jpg
http://chojnow.pl/files/media/wydarzenia/Dni%20Chojnowa%202012/%2860%29.jpg
http://chojnow.pl/files/media/wydarzenia/Dni%20Chojnowa%202012/%2861%29.jpg

Czy tyle nie będzie w sobotę na tym duecie ,mam nadzieję i wierzę w to że będzie spokojnie więcej .
zgłoś komentarz
psymon,widocznie przespałeś ten występ przed kompem,wiec obejrzyj i sie wtedy wypowiedz http://www.youtube.com/watch?v=k0P4fiurRQI
zgłoś komentarz

Dodaj Komentarz

Musisz być zalogowany, aby dodać komentarz.
Sklep Bigform