Chojnow.pl
Nasza strona korzysta z plików Cookie. Czytaj więcej.
facebook twitter YT IG
Logowanie Rejestracja
PWSZ Legnica

Koncert Werbińska & Pawlina w MOKSiR. Mamy bilety dla naszych Czytelników!

Autor admin
Data utworzenia: 04 wrzesień 2012, 12:52 Wszystkich komentarzy: 25


Koncert Werbińska & Pawlina w MOKSiR. Mamy bilety dla naszych Czytelników!


Dla wszystkich miłośników szeroko rozumianej stylistyki bluesowej lub po prostu fanów dobrej muzyki w najbliższą sobotę na scenie sali widowiskowej MOKSiR wystąpi ceniony w środowisku duet – Werbińska & Pawlina.

Specjalnie dla naszych Czytelników przygotowaliśmy dwie wejściówki na ten koncert – zapraszamy!


Ich muzyka to radość i pasja w jednym. Rytm gitary akustycznej przeplatany jest pełnym melodii śpiewem. Niezależnie od gatunku, w którym się poruszają, słuchacz może w ich utworach odnaleźć ukojenie, euforię, nostalgię i mnóstwo energii. W śpiewie Małgosi słychać bluesa (wszelkie jego odcienie), swing oraz muzykę gospel. Wspólnie sięgają po takie gatunki jak: delta blues, folk, elementy jazzu, muzyki etnicznej i transowej, flamenco, rytmy hiphopowe czy afrykańskie. Akompaniament gitary akustycznej często wzbogacony jest o zapętlone frazy, rytmy oraz partie solowe. Archaiczne brzmienie gitary Dobro, czy nowoczesne i potężne dźwięki gitary barytonowej stanowią solidny fundament do niskiego, czasem melancholijnego, czasem drapieżnego głosu Małgosi. Na koncertach ich utwory w dużej mierze oparte są na improwizacji, tworzeniu "na miejscu".Koncerty duetu idealnie sprawdzają się w małych i średnich salach koncertowych, domach kultury, klubach i teatrach.[za http://www.werbinskapawlina.com]


Zapowiada się nam zatem wspaniała uczta muzyczna – już w sobotę, 8 września 2012 r. o godz. 19.00. Bilety w cenie 10 zł w przedsprzedaży i 15 zł w dniu koncertu do nabycia w sekretariacie MOKSiR.


Portal CHOJNOW.PL pragnie obdarować dwójkę szczęśliwców prezentem w postaci wejściówki na sobotni koncert w Chojnowie. Co trzeba zrobić by wygrać jedną z nich? Możliwości są dwie. Prostsza – polubić wpis o koncercie na naszym profilu w serwisie Facebook i mieć szczęście w losowaniu, nieco trudniejsza – odpowiedzieć na pytanie: jaki tytuł nosi debiutancka płyta duetu Werbińska & Pawlina i również mieć szczęście w losowaniu.

Odpowiedzi na powyższe pytanie prosimy przesyłać do czwartku, do godziny 23.59 na adres e-mail konkursy@chojnow.pl w temacie wpisując „KONCERT”, w treści prosimy o podanie kontaktowego numeru telefonu. Bilety odebrać będzie można w piątek w siedzibie Redakcji Portalu CHOJNOW.PL oraz w sobotę przed koncertem.


Zapraszamy do zabawy i na sobotni koncert!Komentarze

Ja rozumiem Melindol moją żabciu że jak wyciągasz taki arsenał to robisz wrażenie na osobach niezorientowanych ale pisząc że możesz na YT wstawiać materiał HD maiłem na myśli co innego a mianowicie to że teraz masa urządzeń ma HD ,choćby wspomniane smartfony przeze mnie ,sam posiadam HTC ONE S i zdjęcia ,filmy to bajka jakiem to urządzenie robi .Ok każdy robi czym lubi liczy się efekt ,ty nie robisz nawet HD i jeszcze to spłycasz przez obróbkę i tu pytanie @rumcjasa jaką komórką to robisz jest jak najbardziej adekwatne ! Przycinanie czy dodawanie napisów niema wpływu na jakość !
zgłoś komentarz
Ależ oczywiście.Więc nie będę nawet z wami wchodził w polemiki,że HD nie we wszystkich aspektach jest lepszy od SD.Rumcajs,jak czytałeś moją powyższą wypowiedź,to chyba nie zrozumiałeś czegoś.Napisałem,że to nie wina kamery,tylko programu do kompresji,a jak sie nie orientujesz,to powiem ci,że przed wejściem na rynek kamer HD,VX 2100 była najlepszą kamerą półprofesjonalną,wykorzystywaną nawet przez reporterów telewizyjnych i do tej pory dominuje nad HD, jesli chodzi o filmowanie w trudnych warunkach oświetleniowych
zgłoś komentarz
psymon,czy ty grasz wariata,czy tak ciążko kapujący jesteś.Pewnie,że przycinanie nie ma wpływu na jakość,ale by to zrobić,to nie mogę surowego materiału wrzucić bezpośrednio,tylko muszę zmontowac,zrenderować i skompresować.Jakoś nie wyobrażam sobie filmowania wesela,albo czegos ambitniejszego smartfonem,ale jeśli ty tak,to powodzenia.
zgłoś komentarz
Melindol teraz to ty grasz wariata wyjeżdżając z tymi weselami bo pierwszy raz słyszę taki tekst,rozmowa była o kanale YT i HD ,oczywiście że smartfon na wesele się nie nadaje ale na 10 min filmiki na YT jak najbardziej .Czy twoja kamera była w swoim czasie najlepsza to też dyskusyjne ,moim zdaniem Canon XL był lepszy .Druga sprawa gdyby HD było nieistotne i nie porządane przez Sony ? zobacz co teraz robi Sony ???
zgłoś komentarz
jesli mam kamerę,to po cholerę mam wydawać kasę na smartfona.Jeśli będzie mnie stać to sobie kupię,choć na pewno nie by kręcić filmy,bo dla mnie ergonomia ma duże znaczenie,dlatego nie uznaje zadnej miniaturyzacji.Jakoś sobie nie wyobrażam filmowania sceny z 16x zoomem smartfonem A swoja droga Yt,to nie telewizja,gdzie wymagana jest najwyzsza jakośc.Czy ja napisałem,że HD jest nieistotne,wspomniałem tylko,że ma także wady,a w złym świetle SD zachowuje sie zdecydowanie lepiej.W polemiki,która kamera lepsza nie będę wchodził,i wcale nie bronie swojej,bo obie są bardzo dobre
zgłoś komentarz

Dodaj Komentarz

Musisz być zalogowany, aby dodać komentarz.
Sklep Bigform