Kolejny mecz i kolejne zwycięstwo - KS Chojnowianka ponownie wygrywa!

Data utworzenia: 08 wrzesień 2012, 19:45 Wszystkich komentarzy: 121

Dziś o godzinie 17:00 w Chojnowie odbył się kolejny mecz w klasie A z udziałem KS Chojnowianka. Tym razem rywalem była drużyna Relaks Szklary Dolne. Spotkanie odbyło się przy niezbyt sprzyjającej pogodzie. Biało niebiescy zwyciężyli 5:2 choć w drugiej połowie stworzyli wiele okazji, aby ten wynik był znacznie wyższy.

Po pierwszych 45 minutach meczu na tablicy widniał wynik 3:2. Bramki dla KS Chojnowianka zdobywali Bartosz Haniecki – dwie oraz Marcin Gromala.

Druga połowa spotkania rozpoczęła się dość spokojnie. Piłkarzom obydwu drużyn brakowało skuteczności pod bramką. Biało niebiescy stworzyli kilka dogodnych sytuacji. Dzięki doskonałej grze udało się ponownie umieścić piłkę w bramce rywala. Strzelcami byli: Fabian Gałaszkiewicz oraz Bartosz Haniecki. Rywale przez dłuższy czas dotrzymywali tempa biało niebieskim. Dwukrotnie umieścili futbolówkę w naszej bramce. Jedna z bramek padła po strzale głową, druga zaś po indywidualnej akcji.

Spotkanie rozpoczęło się przy dość dobrej aurze z biegiem czasu było coraz gorzej. W końcówce drugiej połowy meczu rozpadało się, a nad stadionem "wisiały" czarne chmury. Zawodnicy przystąpili do meczu z pełnym zaangażowaniem. W dniu dzisiejszym piłkarze z Chojnowa wystąpili w żółto niebieskich strojach, przeciwnicy wyszli na boisko w typowych barwach naszego Klubu Sportowego czyli biało niebieskich.

Jest to kolejny mecz z rzędu, w którym nasi piłkarze spisują się znakomicie. Doskonała gra w środku pola pozwala napastnikom zdobywać bramki. W dzisiejszym spotkaniu nie zagrał Piotr Jędrusiak, który wskutek kontuzji będzie prawdopodobnie pauzować przez kilka spotkań.

Skład KS Chonowianka: Krupa Marcin, Gromala Marcin, Haniecki Bartosz (kapitan), Korniłowicz Daniel, Kosiński Paweł, Mydłowski Mateusz, Rabanda Marcin, Salachna Karol, Śwatłoń Piotr, Zielonka Krzysztof, Ziembowski Andrzej, Gałaszkiewicz Fabian, Grządkowski Jakub, Mihułka Radosław, Piotrowski Paweł, Turczyński Karol.