Chojnow.pl
Nasza strona korzysta z plików Cookie. Czytaj więcej.
facebook twitter YT IG
Sign in Sign up
PWSZ Legnica

KS Chojnowianka wywalczył awans do kolejnej fazy Pucharu Polski!

Author: Maciek
Creation date: 13 September 2012, 18:29 All comments: 9


KS Chojnowianka wywalczył awans do kolejnej fazy Pucharu Polski!

W dniu wczorajszym KS Chojnowianka rozpoczął zmagania w Pucharze Polski. Na sam początek biało niebieskim przyszło zmierzyć się z klubem z ligi okręgowej. Rywalem okazała się ekipa Przyszłość Prusice. Chojnowscy piłkarze pojechali pozytywnie nastawieni do meczu wyjazdowego. Spotkanie rozpoczęło się dosyć dobrze. Mecz był wyrównany i bardzo zacięty. Po pierwszych 45 minutach biało niebiescy przegrywali 1:0 pomimo wielu sytuacji podbramkowych. Dodatkowym utrudnieniem dla obydwu ekip był ciągle padający deszcz oraz śliska murawa.

Na drugą połowę meczu nasi piłkarze wyszli bardzo zmotywowani i gotowi do walki o zwycięstwo. W 60 minucie meczu Marcin Gromala po indywidualnej akcji umieścił futbolówkę w siatce rywala. Na tablicy wyników było 1:1. Biało niebiescy ruszyli do ofensywy, jednak bramkarz z Prusic spisywał się wyśmienicie, dodatkowo miał wiele szczęścia gdyż piłka trafiała w słupki oraz poprzeczkę. W 89 minucie spotkania piłkę do rzutu wolnego ustawił Fabian Gałaszkiewicz. Po doskonałym i celnym strzale zdobył bramkę na 2:1. Ekipa z Prusic nie była już w stanie wyrównać.

Spotkanie zakończyło się wynikiem 2:1 dla biało niebieskich i dało awans do kolejnej fazy Pucharu Polski.


Naszym piłkarzom serdecznie gratulujemy!!!


Comments

I już lejemy drużyny z okręgówki,oby tak dalej:);)
report comment
jasne. oby tak dalej. co nie zmienia faktu ze prezes czlonek wraz z kolezanka do wymiany
report comment
Masz za nie kogoś,propozycje proszę dać
report comment
jasne. oby tak dalej. co nie zmienia faktu ze prezes czlonek wraz z kolezanka do wymiany
No myślę że to powinno nastąpić po rundzie jesiennej.Będzie przerwa zimowa,sporo czasu na to aby wybrać nowy zarząd i przede wszystkim wyjaśnić sprawę z trenerem bo to wszystko może sie skończyć SKANDALEM!!!
report comment
Masz za nie kogoś,propozycje proszę dać
kibic poczekajmy może znajdzie sie ktoś,kto będzie chciał pokierować Chojnowianką,nie mówmy od razu że w 15tyś Chojnowie nie ma nikogo chętnego do działania!!!
report comment
Reńka pokieruje hihi.Renatko ,czyli damo,robercie i wiktorku weż sprawy w swoje dłonie.Psymon kto pod jakim nikiem skryty jest?
report comment
@kibic już po raz drugi tłumaczę że jasnowidzem nie jestem ale na 100% dama55 i robert35 są osobami związanymi z zarządem i panią prezes bo w sposób nienaturalny bronią ich interesów jak na osoby postronne,jedna wspólna cecha łączy w/w nicki przez ciebie ,wszystkie ich obrony są pozbawione logiki ,ich myśli są formułowane w sposób niejasny i nie prowadzą do zrozumienia czy przybliżenia się ku prawdzie .
report comment
Czyli cecha wspólna:niski poziom inteligiencji!
report comment
Widać takie osoby pchają się do polityki ,rządzenia itp
report comment

Add Comment

You have to be loggin to add comment.
Sklep Bigform