Query error chojnow.pl - Chojnowianka na remis, Rokitki zdobywają cenne 3 punkty - podsumowanie kolejki

Chojnowianka na remis, Rokitki zdobywają cenne 3 punkty - podsumowanie kolejki

Data utworzenia: 17 wrzesień 2012, 10:13 Wszystkich komentarzy: 4

W miniony weekend odbyła się następna kolejka rozgrywek piłkarskich. Do boju ruszyły wszystkie ekipy z naszej gminy. W klasie A rywalizował KS Chojnowianka, który zremisował w meczu wyjazdowym z Orłem Zagrodno. Mecz zakończył się wynikiem 1:1 po bardzo dobrych 90 minutach w wykonaniu obu ekip piłkarskich. Po pierwszych 45 minutach meczu na tablicy wyników było 0:0. Zaraz na początku drugiej części spotkania około 50 minuty meczu celnym trafieniem popisał się Andrzej Ziembowski. Chojnowianka prowadziła 1:0. Piłkarze z Zagrodna nie zamierzali odpuścić i walczyli do końca. Po jednej z akcji udało się zaliczyć celne trafienie.

Pozostałe mecze zakończyły się następującymi rezultatami:

Iskra Niedźwiedzice 2-2 Czarni Miłkowice
Victoria Parchów 1-1 Dąb Stowarzyszenie Siedliska
Relaks Szklary Dolne 2-3 Czarni II Rokitki
Orzeł Zagrodno 1-1 Chojnowianka Chojnów
Skora Jadwisin 1-0 Sokół Krzywa (k. Legnicy)
Konrad Konradówka 4-4 Wilkowianka Wilków
Iskra Księginice 2-0 Fenix Pielgrzymka

Po 8 kolejce tabela wygląda następująco:

W klasie okręgowej rywalizowały Rokitki, które w tym tygodniu pewnie zwyciężyły 4:0 piłkarzy z Rudnej. Mecz był jednostronny, Czarni dzięki znakomitej grze w środku pola górowali nad przeciwnikiem.