Chojnow.pl
Nasza strona korzysta z plików Cookie. Czytaj więcej.
facebook twitter YT IG
Sign in Sign up
PWSZ Legnica

Kolejny remis chojnowianki w klasie A

Author: Maciek
Creation date: 23 September 2012, 10:19 All comments: 7


Kolejny remis chojnowianki w klasie A
KS Chojnowianka zaliczyła kolejny mecz w klasie A. Rywalem był lider rozgrywek Skora Jadwisin, której trenerem jest były gracz biało niebieskich - pan Dariusz Ginda. Spotkanie odbyło się na chojnowskim stadionie w sobotę o godzinie 16:30. Mecz rozegrany został przy dobrych warunkach pogodowych. Niemniej jednak bramkarz biało niebieskich mógł trochę ponarzekać w drugiej odsłonie spotkania, gdyż słońce dość mocno raziło po oczach. Mecz był dość jednostronny, biało niebiescy bardzo często atakowali bramkę przeciwnika. Po jednej z doskonałych akcji KS Chojnowianka zdobył gola na 1:0. Na tym się jednak nie zakończyło, nasi zawodnicy byli znacznie lepiej przygotowani do spotkania. Po upływie kilkunastu minut prowadziliśmy już 2:0. Bramki dla biało-niebieskich zdobywali: Marcin Rabanda, Marcin Gromala. Prowadzenie znacznie podwyższyło morale drużyny.

Piłkarze z Chojnowa kontrolowali przebieg spotkania, jednak chwila nieuwagi obrońców doprowadziła do straty bramki tuż przed upływem pierwszych 45 minut meczu. Druga część spotkania była bardziej wyrównana. Piłkarze z Jadwisina zmobilizowali się do gry i chcieli wywieźć z Chojnowa choć jeden punkt.


W 85 minucie meczu z boiska zszedł Fabian Gałaszkiewicz, którego zastąpił Mateusz Mydłowski. Obraz gry nie zmienił się, nasi nadal mieli przewagę. Mogliśmy zdobyć kolejne gole, jednak słupek oraz poprzeczka bramki przeciwnika skutecznie „zatrzymywała” biało niebieskich.


W 90 minucie meczu piłkarze Skory przeprowadzili znakomity kontratak po którym padła wyrównująca bramka. Całe spotkanie zakończyło się remisem 2:2.

Comments

chyba juz kiedys o tym pisalem. jadwisin to wichura w ktorej mieszka 150 osob. chojnow to miasto 15-tysieczne. 150 = 15000 pod wzgledem pilkarskim. wstyd
report comment
Gałaszkiewicz najlepszy na boisku ! polać mu !
report comment
Jeszcze kilka takich popisów a powrót do okręgówki będzie nierealnym marzeniem :) pewnie że wstyd i to jaki !
report comment
Hańba ,wioska ma 150 osób.Dwóch trenerów macie,worek kasy na nich i wioseczki wam kopią w dupę.Psymon spadkiście na dno.
report comment
Spokojnie,do okręgówki awansujemy bez problemów.
report comment
oj nie wiem krasnal czy sie uda. coraz bardziej w to watpie niestety
report comment
Hihi Krasnal marzysz.Z Rabandą awans?Haha,piłkarze w niego nie wierzą hiho,zapytaj ich!!
report comment

Add Comment

You have to be loggin to add comment.
Sklep Bigform