Chojnow.pl
Nasza strona korzysta z plików Cookie. Czytaj więcej.
facebook twitter YT IG
Sign in Sign up
PWSZ Legnica Cuprum

Trzy cenne punkty wywalczone w Konradówce - biało niebiescy znowu wygrywają.

Author: Maciek
Creation date: 01 October 2012, 10:08 All comments: 7


Trzy cenne punkty wywalczone w Konradówce - biało niebiescy znowu wygrywają.

W niedzielne popołudnie o godzinie 16:15 KS Chojnowianka rozegrał kolejne spotkanie ligowe. Tym razem przeciwnikiem była ekipa Konrad Konradówka. W bardzo dobrych warunkach atmosferycznych zawodnicy rywalizowali na stadionie. Całość odbyła się w Konradówce przy szczelnie wypełnionych trybunach. Zjawiło się wielu fanów futbolu, zarówno zwolenników biało niebieskich jak i Konrada.Wydawałoby się, że mecz będzie bardzo łatwy dla KS Chojnowianka, jednak tak się nie stało. Pierwsza odsłona meczu była stosunkowo wyrównana. Reprezentanci Konrada Konradówki dzielnie bronili swojego pola karnego przeprowadzając jednocześnie liczne kontrataki. Można pokusić się o stwierdzenie, że w tym etapie gry spotkanie było bardzo wyrównane. Pomimo faktu, że zawodnicy z Konradówki znajdują się na przedostatniej pozycji w tabeli „ nie sprzedali łatwo skóry”.


Drugie 45 minut meczu początkowo przypominało obraz gry z pierwszej części. Jednak biało niebiescy zachowali więcej zimnej krwi. Pierwszą bramkę zdobył Marcin Kardela – nowy nabytek chojnowskiego klubu. Pojawił się on na boisku w drugiej części meczu zastępując Andrzeja Ziembowskiego. Kolejne trafienie zaliczył Bartosz Haniecki, było już 2:0. Piłkarze z Konradówki okazali się słabsi fizycznie i gorzej przygotowani pod względem kondycyjnym. Wynik spotkanie przypieczętował Bartosz Haniecki, który zdobył swoją drugą bramkę ustalając wynik spotkania na 3:0.


Dzięki dobrej grze biało niebiescy zdobyli kolejne 3 punkty i dzielnie dążą do awansu do klasy okręgowej. W chwili obecnie KS Chojnowianka zajmuje drugą pozycję w tabeli tracąc do lidera 3 punkty. Należy jednak pamiętać, że chojnowianie mają rozegrany jeden mecz mniej.Comments

Kto by pomyślał,że Chojnowianka pojedzie rozgrywać mecz ligowy do Konradówki?
report comment
Samo życie skoro są w tej samej klasie to co się dziwić.
report comment
I miejmy nadzieje że już w przyszłym sezonie będzie okręgówka i lepsze drużyny do oglądania,bo poziom w A-klasie jest bardzo słaby!!!
report comment
Reniu zadbierz głos pod szyldem roberta 35,damy i kilkoma jeszcze nikami.Twój synalek podobny Tobie dwie bramy wsadził.
report comment
zad1 już wiem dlaczego tak się nazwałeś ty chyba myślisz zadem a nie głową! dla chojnowianki to chyba dobrze, że chłopak 2 bramki strzelił (czyim nie byłby on synem.
report comment
@Pawel to jakaś prowokacja ja czytając jego wpisy się zwyczajnie gubię, bo nie wiem, o co kaman ???, czy to negacja czy pochwała czy fakt, że strzelił dwa gole to zarzut czy zarzutem jest to, kto jest rodzicem dlatego nie reaguje, bo nie wiem jak :/
report comment
Reniu zadbierz głos pod szyldem roberta 35,damy i kilkoma jeszcze nikami.Twój synalek podobny Tobie dwie bramy wsadził.
Twój komentarz jest beznadziejny,bo bardzo dobrze że chłopak strzela i że Chojnów wygrywa,a czy im jest synem to mnie nie interesuje!!!
report comment

Add Comment

You have to be loggin to add comment.
Sklep Bigform