Chojnow.pl
Nasza strona korzysta z plików Cookie. Czytaj więcej.
facebook twitter YT IG
Logowanie Rejestracja
Cuprum Arena

Jesienne Biegi Przełajowe

Autor Powiat Legnicki
Data utworzenia: 16 październik 2012, 09:25 Wszystkich komentarzy: 0


Jesienne Biegi Przełajowe

Jesień to czas, kiedy kondycja fizyczna odgrywa dużą rolę w zapobieganiu przeziębieniom. Młodzież ze szkół podstawowych i gimnazjalnych, dbająca o hart ducha, wzięła udział w Jesiennych Biegach Przełajowych, organizowanych w ramach Powiatowych Igrzysk LZS i Mieszkańców Wsi. 9 października, w Krotoszycach, 175 zawodników i zawodniczek z SP Krotoszyce, SP Kościelca, SP Miłkowice, SP Bieniowice, SP Wągrodna i SP Rosochata i z 4 gimnazjów: w Spalonej, Miłkowicach, Krotoszycach i Chojnowie oraz 12 opiekunów i 5 organizatorów łącznie: 192 uczestników stanęło na linii startu. Uroczystego otwarcia biegów dokonała Beata Castaneda Trujiło - Wójt Gminy Krotoszyce. Nad zasadami biegu czuwali: Sędzia Główny zawodów - Piotr Kaczmarski, sędzia pomocniczy - Kamil Jazowiecki.

W uroczystości otwarcia biegów brali udział: Olga Podebry - Dyrektor Zespołu Szkół w Krotoszycach, Władysław Olejnik - Radny Powiatu Legnickiego i Grażyna Jóźwik – Sekretarz Powiatowego Zrzeszenia „LZS” w Legnicy.


Galeria zdjęć



WYNIKI :

400 m dziewczęta kl III SP - (startowało 15)

  1. Weronika Jankowska - SP Krotoszyce - 10 pkt
  2. Magdalena Kiszka - SP Kościelec - 9 pkt
  3. Paula Bełza - SP Miłkowice - 8 pkt
  4. Aleksandra Szczepańska - SP Bieniowice - 7 pkt
  5. Agata Klimas - SP Wągrodno - 6 pkt
  6. Amelia Wzorek - SP Rosochata - 5 pkt

500 m chłopcy kl III SP - (startowało 19)

  1. Marcel Witkowski - SP Krotoszyce - 10 pkt
  2. Mateusz Adamczyk - SP Krotoszyce - 9 pkt
  3. Adrian Bednarski - SP Wągrodno - 8 pkt
  4. Sebastian Kołbuc - SP Rosochata. - 7 pkt
  5. Kamil Marszałkowski - SP Krotoszyce - 6 pkt
  6. Seweryn Dubel - SP Rosochata - 5 pkt

500 m dziewczęta kl IV - ( startowało 17 )

  1. Sabina Olszowska - SP Bieniowice - 10 pkt
  2. Julia Matyszczak - SP Miłkowice - 9 pkt
  3. Magdalena Lachowska - SP Rosochata - 8 pkt
  4. Aleksandra Wójcik - SP Krotoszyce - 7 pkt
  5. Maria Castaneda - SP Krotoszyce - 6 pkt
  6. Martyna Wągrowska - SP Kościelec - 5 pkt

600 m chłopcy kl IV - (startowało 14 )

  1. Paweł Galik - SP Bieniowice - 10 pkt
  2. Piotr Urbański - SP Bieniowice - 9 pkt
  3. Patryk Niedzielski - SP Wągrodno - 8 pkt
  4. Michał Borek - SP Miłkowice - 7 pkt
  5. Tomasz Krynicki - SP Miłkowice - 6 pkt
  6. Dominik Sobalik - SP Wągrodno - 5 pkt

600 m chłopcy kl V – ( startowało 18 )

  1. Grzegorz Kołbuc - SP Rosochata - 10 pkt
  2. Piotr Niedbała - SP Bieniowice - 9 pkt
  3. Jakub Papis - SP Krotoszyce - 8 pkt
  4. Daniel Matysiak - SP Kościelec - 7 pkt
  5. Dawid Kujawski - SP Wągrodno - 6 pkt
  6. Zygmunt Naspiński - SP Bieniowice - 5 pkt

600 m dziewczęta kl V (startowało 10 )

  1. Oliwia Wierzchowska - SP Miłkowice - 10 pkt
  2. Natalia Biel - SP Kościelec - 9 pkt
  3. Wiktoria Andrzejewska - SP Wągrodno - 8 pkt
  4. Małgorzata Juźwin - SP Rosochata - 7 pkt
  5. Karolina Bil - SP Miłkowice - 6 pkt
  6. Mirela Stopyra - SP Krotoszyce - 5 pkt

800 m chłopcy kl VI ( startowało 10 )

  1. Mateusz Chalik - SP Miłkowice - 10 pkt
  2. Patryk Ciereszko - SP Bieniowice - 9 pkt
  3. Jakub Śliwiński - SP Rosochata - 8 pkt
  4. Damian Bun - SP Wągrodno - 7 pkt
  5. Jakub Nowicki - SP Krotoszyce - 6 pkt
  6. Michał Banach - SP Rosochata - 5 pkt

600 m dziewczęta kl VI ( startowało 16)

  1. Malwina Rynkiewicz - SP Rosochata - 10 pkt
  2. Joanna Kiszka - SP Kościelec - 9 pkt
  3. Weronika Majcher - SP Wągrodno - 8 pkt
  4. Natalia Szymańska - SP Rosochata - 7 pkt
  5. Damian Dwojak - SP Miłkowice - 6 pkt
  6. Wiktoria Skorupska - SP Kościelec - 5 pkt

1000 m chłopcy I kl gimnazjum ( startowało 11 )

  1. Damian Bałtarowicz -Gimnazjum Krotoszyce -10 pkt
  2. Patryk Porczak - Gimnazjum nr 1 Chojnów - 9 pkt
  3. Adrian Rygol - Gimnazjum Spalona - 8 pkt
  4. Krzysztof Niedbała - Gimnazjum Spalona -7 pkt
  5. Mateusz Kołbuc - Gimnazjum Spalona - 6 pkt
  6. Konrad Błoński - Gimnazjum Miłkowice - 5 pkt

800 m dziewczęta I kl gimnazjum ( startowało 9 )

  1. Paulina Baran - Gimnazjum nr 1 Chojnów -10 pkt
  2. Natalia Kosińska - Gimnazjum nr 1 Chojnów - 9 pkt
  3. Stanisława Jansch - Gimnazjum nr 1 Chojnów - 8 pkt
  4. Paulina Podgórska - Gimnazjum Miłkowice - 7 pkt
  5. Katarzyna Jach - Gimnazjum Miłkowice - 6 pkt
  6. Laura Lewandowska - Gimnazjum Miłkowice - 5 pkt

1000 m chłopcy II kl gimnazjum ( startowało 11 )

  1. Jakub Mazurek - Gimnazjum Krotoszyce -10 pkt
  2. Jarosław Wierzbicki- Gimnazjum Miłkowice - 9 pkt
  3. Patryk Pierzchała - Gimnazjum Spalona - 8 pkt
  4. Łukasz Mazur - Gimnazjum nr 1 Chojnów - 7 pkt
  5. Maciej Dąbrowski - Gimnazjum Miłkowice - 6 pkt
  6. Bartłomiej Wójcik - Gimnazjum Krotoszyce - 5 pkt

800 m dziewczęta II kl gimnazjum ( startowało 9 )

  1. Natalia Kowal - Gimnazjum Krotoszyce - 10 pkt
  2. Dominika Karwas - Gimnazjum Miłkowice - 9 pkt
  3. Justyna Wojtanowicz-Gimnazjum Krotoszyce - 8 pkt
  4. Kamil Papis - Gimnazjum Krotoszyce - 7 pkt
  5. Paulina Ozierska - Gimnazjum Miłkowice - 6 pkt
  6. Angelika Podgórska - Gimnazjum Miłkowice - 5 pkt

1200 m – chłopcy III kl gimnazjum ( startowało 9 )

  1. Natan Sieroń - Gimnazjum nr 1 Chojnów - 10 pkt
  2. Aleksander Bernat - Gimnazjum nr 1 Chojnów - 9 pkt
  3. Bartłomiej Nowicki - Gimnazjum Krotoszyce - 8 pkt
  4. Adrian Sobolewski - Gimnazjum Spalona - 7 pkt
  5. Bartosz Kożuchowski- Gimnazjum nr 1 Chojnów-6 pkt
  6. Piotr Taczyński - Gimnazjum Spalona - 5 pkt

1000 m dziewczęta III kl gimnazjum (startowało 7 )

  1. Barbara Wikiera - Gimnazjum Krotoszyce - 10 pkt
  2. Dominika Bałtarowicz – Gimnazjum Krotoszyce - 9 pkt
  3. Kamila Janczyńska - Gimnazjum nr 1 Chojnów -8 pkt
  4. Sylwia Sobolska - Gimnazjum Miłkowice - 7 pkt
  5. Adrianna Matkowska – Gimnazjum Miłkowice - 6 pkt
  6. Patrycja Merwińska - Gimnazjum Miłkowice - 5 pkt
  7. 7. Martyna Wierzbicka z Gimnazjum Krotoszyce

PUNKTACJA SZKÓŁ:

  1. Szkoła Podstawowa w Rosochatej : 84 pkt
  2. Szkoła Podstawowa w Wągrodnie : 83 pkt
  3. Szkoła Podstawowa w Krotoszycach : 78 pkt
  4. Szkoła Podstawowa w Miłkowicach : 71 pkt
  5. Szkoła Podstawowa w Bieniowicach : 66 pkt
  6. Szkoła Podstawowa w Kościelcu : 58 pkt

PUNKTACJA SZKÓŁ:

  1. Gimnazjum nr 1 Chojnów : 89 pkt
  2. Gimnazjum Krotoszyce : 89 pkt
  3. Gimnazjum Miłkowice : 84 pkt
  4. Gimnazjum Spalona : 49 pkt

Zawodnicy, którzy zajęli miejsca 1-3 otrzymali medale, za miejsca 1-6 dyplomy.

Trzy pierwsze szkoły podstawowe i gimnazja nagrodzono statuetkami biegacza, wszystkie szkoły otrzymały dyplomy.

Nagrody wręczali: Anna Rabska - Zastępca Wójta Gminy Krotoszyce, Władysław Olejnik- Radny Powiatu Legnickiego i Olga Podebry - Dyrektor ZS w Krotoszycach .

Projekt dofinansowany ze środków Powiatu Legnickiego

ORGANIZATORZY:

  • Starostwo Powiatowe w Legnicy,
  • Powiatowe Zrzeszenie „Ludowe Zespoły Sportowe” w Legnicy,
  • Zespół Szkół w Krotoszycach .
  • GLKS „Gryf- Olimpia” Krotoszyce

źródło: Powiat Legnicki



Komentarze

Ten wpis nie posiada jeszcze żadnych komentarzy.

Dodaj Komentarz

Musisz być zalogowany, aby dodać komentarz.
Sklep Bigform