Marcin Kardela uratował biało niebieskich z opresji! KS Chojnowianka ponownie wygrywa!

Data utworzenia: 12 listopad 2012, 09:14 Wszystkich komentarzy: 12

W minioną niedzielę KS Chojnowianka odniosła bardzo ważne zwycięstwo w lidze. Można wręcz powiedzieć, że był to mecz derbowy. Naszym przeciwnikiem była ekipa Czarnych II Rokitki. Mecz zapowiadał się niezwykle emocjonująco. Spotkanie odbyło się o godzinie 14:00 na chojnowskim stadionie.
Tuż przed meczem widać było dość sporą grupę fanów futbolu, którzy zgromadzili się na trybunach.

Pierwsza odsłona meczu przebiegała bardzo wyrównanie. Niestety już w trzeciej minucie spotkania ekipa z Rokitek strzeliła bramkę. Na listę strzelców wpisał się Paweł Malik. Od tego momentu całe spotkanie było wręcz remisowe. Po pierwszych 45 minutach meczu biało niebiescy przegrywali 1:0. Wynik spotkania był niekorzystny, jednak pomimo tego faktu nasi nie stracili ochoty do gry.

Druga odsłona meczu to znakomita gra KS Chojnowianka. Biało niebieskim udało się zdobyć dwa gole, których autorem był Marcin Kardela. Całe spotkanie zakończyło się wynikiem 2:1. Pomimo faktu, że był to bardzo trudny mecz udało się zdobyć kolejne 3 punkty. Należy dodać, że nasi dość długo przegrywali, bo aż do 80 minuty meczu.

Dzięki tak dobrej grze w ostatnich spotkaniach biało niebiescy przewodzą w tabeli ligowej z dorobkiem 32 punktów w 13 rozegranych meczach. Pamiętajmy jednak, że sezon nadal trwa i trzeba walczyć o cenne punkty. Nasz największy rywal – Skora Jadwisin traci do naszych zaledwie 3 punkty. Kolejne w tabeli są Victora Parchów oraz Dąb Stowarzyszenie Siedliska, które tracą do lidera 4 punkty.

Przypominamy również, że dnia 18 listopada odbędą się zaległe mecze, których nie udało się rozegrać wskutek złych warunków atmosferycznych. Biało niebiescy w tym terminie wybierają się do Krzywej, gdzie czeka ich dość trudny mecz.

Naszym gratulujemy i życzymy powodzenia!!!