Chojnow.pl
Nasza strona korzysta z plików Cookie. Czytaj więcej.
facebook twitter YT IG
Logowanie Rejestracja
 • Polish
 • English
Minecraft Cuprum Arena Dzień Babci i Dziadka w Cuprum Arena

"Strzał w dziesiątkę" - Gabriela Zenka

Autor admin
Data utworzenia: 18 listopad 2012, 15:08 Wszystkich komentarzy: 13


"Strzał w dziesiątkę" - Gabriela Zenka


Gabriela Zenka – czy trzeba Ją jeszcze komuś przedstawiać? Dzięki miłości do tańca pokazała wszystkim, że jeśli się czego pragnie, to nawet największe przeciwności losu nie są w stanie tych pragnień zniszczyć. Występ w programie „Got to dane. Tylko taniec”, trzecie miejsce podczas tegorocznych „Talentów znad Skory”, stypendium otrzymane w programie „Follow Your Dreams” to tylko kilka z wielu sukcesów tej zdolnej chojnowianki. Postanowiliśmy poddać ją naszemu „Strzałowi w dziesiątkę” - przed Państwem Gabrysia Zenka! 1. Nazywam się… Gabriela Zenka.
 2. Gdybym nie była tym, kim jestem, to byłabym… hłe.. wiatrem.
 3. W swojej pracy najbardziej lubię... energię, ludzi, uwielbiam wzbudzać w nich emocje których słowami nie potrafię opisać...
 4. Smak dzieciństwa: smak żelek „gumisie”.
 5. Mówię „Chojnów”, myślę: Przedszkole sióstr służebniczek, dawny Miejski Dom Kultury, Pizzeria Piccolo Mondo, rodzinne miasto oparte na pewnych zasadach, trudne do wprowadzania nowości i zmian, z drugiej strony, pełne utalentowanych ludzi, z pasją.
 6. Gdybym trafiła „szóstkę” w Lotto… uszczęśliwiłabym i pomogła wielu osobom. Zwiedzałabym świat i tańczyła!
 7. Moim autorytetem jest… Nie mam konkretnej osoby, czerpię od ludzi, którzy potrafią wpłynąć na mnie, na moje pozytywne zmiany.
 8. Nie wyobrażam sobie życia bez… rodziny , miłości, tańca, słodyczy.
 9. Czytam Portal CHOJNOW.PL, bo… zawsze wiem, co się dzieje w mieście i okolicach, opisywane są sprawy nie tylko pozytywne. Uwaga skupiana jest na ludziach, przeżyciach, nie tylko na osobach, na stanowiskach. Są pochwały i krytyka.
 10. Ulubiona anegdota: „Kto walczy, już zwyciężył!”


Więcej o Gabrysi przeczytać można na Jej blogu: gabriela-zenka.blogspot.com
Komentarze

Pani Beacie chyba potrzebna pomoc, bo niedługo będzie złem i występkiem w tym małym miasteczku, a my ZBIERZEMY SIŁY!
zgłoś komentarz
Beatko, ja również nie znam tej dziewczyny ale zobacz, że jako pierwsza z wielu tysięcy Chojnowian odważyła się pod własnym imieniem i nazwiskiem na chojnowskim forum internetowym skrytykować działanie instytucji publicznej.
Bez względu na to czy popierałbym poglądy (a popieram) tej osoby, to uważam, że zasługuje ona na wielki szacunek za swoją odwagę i postawę.
zgłoś komentarz
beata1 Ty jesteś naprawdę czy po prostu robisz sobie jaja pisząc te wszystkie posty? bo już naprawdę nie wiem co myśleć czytając Twoje wypowiedzi...
co do Gabi - radzi sobie i to najważniejsze a gdyby przed publikacją swojego artykułu przeprowadziła wywiad to pewnie mnóstwo osób podpisałoby się pod jej krytyką działalności naszej chojnowskiej przychodni. :)
zgłoś komentarz

Dodaj Komentarz

Musisz być zalogowany, aby dodać komentarz.