Chojnow.pl
Nasza strona korzysta z plików Cookie. Czytaj więcej.
facebook twitter YT IG
Sign in Sign up
 • Polish
 • English
Minecraft Cuprum Arena Dzień Babci i Dziadka w Cuprum Arena

"Strzał w dziesiątkę" - Gabriela Zenka

Author: admin
Creation date: 18 November 2012, 15:08 All comments: 13


"Strzał w dziesiątkę" - Gabriela Zenka


Gabriela Zenka – czy trzeba Ją jeszcze komuś przedstawiać? Dzięki miłości do tańca pokazała wszystkim, że jeśli się czego pragnie, to nawet największe przeciwności losu nie są w stanie tych pragnień zniszczyć. Występ w programie „Got to dane. Tylko taniec”, trzecie miejsce podczas tegorocznych „Talentów znad Skory”, stypendium otrzymane w programie „Follow Your Dreams” to tylko kilka z wielu sukcesów tej zdolnej chojnowianki. Postanowiliśmy poddać ją naszemu „Strzałowi w dziesiątkę” - przed Państwem Gabrysia Zenka! 1. Nazywam się… Gabriela Zenka.
 2. Gdybym nie była tym, kim jestem, to byłabym… hłe.. wiatrem.
 3. W swojej pracy najbardziej lubię... energię, ludzi, uwielbiam wzbudzać w nich emocje których słowami nie potrafię opisać...
 4. Smak dzieciństwa: smak żelek „gumisie”.
 5. Mówię „Chojnów”, myślę: Przedszkole sióstr służebniczek, dawny Miejski Dom Kultury, Pizzeria Piccolo Mondo, rodzinne miasto oparte na pewnych zasadach, trudne do wprowadzania nowości i zmian, z drugiej strony, pełne utalentowanych ludzi, z pasją.
 6. Gdybym trafiła „szóstkę” w Lotto… uszczęśliwiłabym i pomogła wielu osobom. Zwiedzałabym świat i tańczyła!
 7. Moim autorytetem jest… Nie mam konkretnej osoby, czerpię od ludzi, którzy potrafią wpłynąć na mnie, na moje pozytywne zmiany.
 8. Nie wyobrażam sobie życia bez… rodziny , miłości, tańca, słodyczy.
 9. Czytam Portal CHOJNOW.PL, bo… zawsze wiem, co się dzieje w mieście i okolicach, opisywane są sprawy nie tylko pozytywne. Uwaga skupiana jest na ludziach, przeżyciach, nie tylko na osobach, na stanowiskach. Są pochwały i krytyka.
 10. Ulubiona anegdota: „Kto walczy, już zwyciężył!”


Więcej o Gabrysi przeczytać można na Jej blogu: gabriela-zenka.blogspot.com
Comments

Choć nie znam tej dziewczyny osobiscie to uważam że należą jej sie duże brawa za walkę z tak trudną chorobą i że z miłości do tańca twardo z nią walczy!!!Pierwsza osoba która zasłużyła sobie na strzał w 10.
report comment
Krasnal250 jak nie znasz,to nie oceniaj.Zle wypowiedziała się o służbie zdrowia.
report comment
Beata1 znowu prowokujesz do "mocnych" wpisów , wiesz dobrze ,że służba zdrowia w Chojnowie to fikcja.A wracając do tematu , kolejna osoba , która ma za sobą różne osiągnięcia w tańcu , do wielu doszła bez niczyjej pomocy uparcie trenując a za sytuację , która spotkała ją w pseudo przychodni powinna zostać przeproszona ale to już dla chojnowskich pseudo lekarzy i pseudo pielęgniarek niestety zbyt wielkie wyzwanie .
report comment
na miejscu Gabryśki podałbym nazwisko tej robiącej łaskę pielęgniarki.
report comment
Gdyby tak było ,to podałaby nazwiska konkretne.Najlepiej pisać ogólnie.
report comment
Beatko1 a Ty dalej swoje , eh co za charakter.
report comment
trudny charakter z tej beatki1 chyba ma coś z psymona!!!
report comment
ciezki przypadek. ale coz poradzic.na takie tez jest miejsce na naszej planecie. czekam na pierwszego jej pochwalnego posta
report comment
źle się wypowiedziałam bo miałam ku temu powody. Nazwisk nie podam.. bo nie widzę w tym większego celu lub sensu.. myślę, że te osoby o których mówiłam przeczytały to i zmienią postępowanie. A jeśli ktoś chce porozmawiać na ten temat proszę napisać: www.gabriela-zenka.blogspot.com lub gabrielazenka@gmail.com .

Pozdrawiam i dziękuję za pozytywy:)
report comment
Beatka zastąpi niedługo psymonka
report comment

Add Comment

You have to be loggin to add comment.