Chojnow.pl
Nasza strona korzysta z plików Cookie. Czytaj więcej.
facebook twitter YT IG
Logowanie Rejestracja
  • Polish
  • English
Cuprum arena

Finał konkursu "Bezpieczna droga do przedszkola"!

Autor admin
Data utworzenia: 06 grudzień 2012, 12:08 Wszystkich komentarzy: 1


Finał konkursu "Bezpieczna droga do przedszkola"!

Pod koniec października 2012 r. Przedszkole Miejskie nr 1 w Chojnowie odwiedzili policjanci z miejscowego Komisariatu. Celem spotkania było omówienie kwestii bezpiecznej drogi do przedszkola, którą wszyscy obecni pokonują każdego ranka. Spotkanie to było również początkiem konkursu plastycznego, w którym udział wzięły dzieci z przedszkola. Dziś poznaliśmy zwycięzców!

Dzieci miały za zadanie zobrazować przy pomocy przeróżnych technik i narzędzi hasło „Bezpieczna droga do przedszkola”. W konkursie udział wzięło 36 prac. Głosowanie, które odbywało się na Portalu CHOJNOW.PL było niezwykle emocjonujące. W ciągu kilkunastu dni oddano 1763 głosów!


Podliczać głosy zaczęliśmy z pierwszym dniem grudnia. Nasza maszyna ledwo poradziła sobie z taką ilością, jednak ostatecznie, z wielką ulgą wyświetliła komunikat „zrobione”.


Dziś, tuż po godzinie 9.00 policjanci z naszego Komisariatu odwiedzili przedszkolaków i ogłosili wyniki. Poniżej pierwsza trójka, która zgromadziła najwięcej głosów:

  • 1 miejsce: Maja Lubiniecka – 455 głosów
  • 2 miejsce: Amelia Ratman – 230 głosów
  • 3 miejsce: Przemek Rudziak – 188 głosówWszystkie dzieci biorące udział w konkursie otrzymały pamiątkowe czapki mikołajkowe, słodycze i drobne gadżety, zaś pierwsza trojka specjalne nagrody. Dodatkowo policjanci w podzięce za udział w akcji polegającej na zbieraniu nakrętek dla Jagody Prusik obdarowali wszystkich cukierkami.

Wszystkim serdecznie gratulujemy!Komentarze

Super sprawa. Moje dziecko wróciło bardzo zadowolone. Gratulacje dla organizatorów.
zgłoś komentarz

Dodaj Komentarz

Musisz być zalogowany, aby dodać komentarz.
Sklep Bigform