Chojnow.pl
Nasza strona korzysta z plików Cookie. Czytaj więcej.
facebook twitter YT IG
Logowanie Rejestracja
  • Polish
  • English

Światowy Dzień Walki z AIDS

Autor Powiat Legnicki
Data utworzenia: 11 grudzień 2012, 09:16 Wszystkich komentarzy: 0


 Światowy Dzień Walki z AIDS

„Dążymy do zera”- tak brzmiało tegoroczne hasło Światowego Dnia Walki z AIDS. Kolejna edycja konkursu wiedzy o profilaktyce i leczeniu AIDS została przeprowadzona w Powiatowym Zespole Szkół w Chojnowie Pytania testu zostały przygotowane przez pracowników Państwowego Powiatowego Inspektora Sanitarnego w Legnicy i nie były łatwe.

W czasie rozwiązywania na Sali panowała cisza, a na twarzach uczestników widać było pełne skupienie. Uczniowie rozwiązujący test mieli na udzielenie prawidłowych odpowiedzi 40 minut, po czym komisja konkursowa skrupulatnie sprawdziła odpowiedzi i po krótkiej przerwie wszystko było już jasne.


Pierwsze miejsce zdobyła Weronika Franczak, drugie Maja Dowgiałło, a na trzecim miejscu sklasyfikowała się Natalia Kulpa. Cała trójka otrzymała Tablety ufundowane przez starostę legnickiego Jarosława Humennego oraz materiały promocyjne powiatu.


Zawodnicy z pierwszej ósemki otrzymali upominki w postaci zestawów długopisów „Parker” ufundowane przez Powiatową Stację Sanitarno Epidemiologiczną Sekcję Oświaty Zdrowotnej w Legnicy.

Galeria zdjęć


źródło: powiat-legnicki.euKomentarze

Ten wpis nie posiada jeszcze żadnych komentarzy.

Dodaj Komentarz

Musisz być zalogowany, aby dodać komentarz.