Chojnow.pl
Nasza strona korzysta z plików Cookie. Czytaj więcej.
facebook twitter YT IG
Logowanie Rejestracja
PWSZ Legnica

Piłkarz ekstraklasy na treningu młodzików

Autor Maciek
Data utworzenia: 04 styczeń 2013, 08:54 Wszystkich komentarzy: 0


Piłkarz ekstraklasy na treningu młodzików

Ruszyły pierwsze treningi piłkarskie KS Chojnowianka. W dniu wczorajszym grupę Młodzik na zajęciach czekała nie lada niespodzianka. Trener Piotr Seheniewicz zaprosił na trening zawodnika ekstraklasy – Łukasza Sierpinę. Jest to reprezentant Korony Kielce, który swoją piłkarską przygodę rozpoczynał w Rokitkach.

Młodzi adepci futbolu byli bardzo zadowoleni kiedy ujrzeli na zajęciach zawodnika grającego na co dzień w najwyższej klasie rozgrywek w Polsce. Łukasz czynnie uczestniczył w treningu tłumacząc chłopcom na co należy zwrócić szczególną uwagę. Zajęcia rozpoczęły się o krótkiej rozmowy w zawodnikiem ekstraklasy, potem wszyscy razem przeszli do rozgrzewki.Następnie chłopcy w dwójkach doskonalili przyjęcie i zagranie piłki wewnętrzną częścią stopy z elementem strzału. Na sam koniec treningu młodzi piłkarze wraz z Łukaszem rozegrali mecz piłkarski, który dostarczył nie lada wrażeń. Chojnowianie byli pod wrażeniem umiejętności piłkarskich zawodnika Korony Kielce.


Po zajęciach Łukasz Sierpina rozdał zawodnikom pamiątkowe plakaty oraz swoje zdjęcia z autografem. Zawodnik Korony Kielce był pod wrażeniem gry młodych piłkarzy chojnowianki, którzy nie bez powodu radzą sobie świetnie w lidze.

Tuż przed treningiem spytaliśmy Łukasza Sierpinę czy jest jakiś „złoty środek” na osiągnięcie takiego sukcesu?

Ł.S: Przede wszystkim ciężka praca i dużo wyrzeczeń są najważniejsze w drodze do osiągnięcia sukcesu. Nie jest jednak łatwo, czasami trzeba mieć trochę szczęścia. Sam rozpoczynałem moją przygodę w Czarnych Rokitki, jednak główny przełom mojej kariery nastąpił kiedy przeszedłem do Górnika Polkowice.


Komentarze

Ten wpis nie posiada jeszcze żadnych komentarzy.

Dodaj Komentarz

Musisz być zalogowany, aby dodać komentarz.
Sklep Bigform