Chojnow.pl
Nasza strona korzysta z plików Cookie. Czytaj więcej.
facebook twitter YT IG
Sign in Sign up
PWSZ Legnica

21. Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy

Author: admin
Creation date: 08 January 2013, 10:23 All comments: 17


21. Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy

Do 21. Finału WOŚP zostało raptem pięć dni. 13 stycznia 2013 r. od godzin porannych w chojnowskich marketach takich jak Netto, Biedronka, Intermarche czy w okolicach kościołów spotkać będzie można wolontariuszy „uzbrojonych” z puszki z charakterystycznym logo największej orkiestry świata działającej pod batutą Jurka Owsiaka. Następnie przeniesiemy się do MOKSiR na wieczór pełen atrakcji. Siema!

Wolontariusze z puszkami około godziny 16.00 przeniosą się do Miejskiego Ośrodka Kultury, Sportu i Rekreacji by tam bawić się wspólnie z innymi mieszkańcami Chojnowa.

Na scenie Sali widowiskowej wystąpią lokalni artyści. Usłyszymy m.in. znany i lubiany zespół Faza Blues, nowofalową Reputację, prezentującego różnorodny repertuar Juranda Kowalskiego, rapową Epinefrynę oraz laureatkę „Talentów znad Skory” – Gosię Szklarz.

Dla gości, na których hojność w tym roku liczą dzieci oraz seniorzy zatańczy również odnoszący wiele sukcesów w całej Polsce miejscowy zespół Karambol, do łez rozśmieszy kabaretByle do przodu.

Tradycyjnie już występy artystyczne przeplatać będzie licytacja wielu atrakcyjnych przedmiotów. Pierwsze fanty rozdane zostaną około godziny 17.00.

W trakcie niedzielnej imprezy poradzić sobie z zimową aurą pomoże restauracja „Pod Jeleniem”, która w kawiarence MOKSiR serwować będzie rozgrzewający barszcz dla gości.

Zebrane w tym roku pieniądze przeznaczone zostaną na wsparcie terapii noworodka i niemowlaka oraz na wyposażenie w sprzęt szpitale geriatryczne i zakłady opiekuńczo-lecznicze. Przypomnijmy, że w zeszłym roku z Chojnowa na konto orkiestry wpłynęło 17 120,32 zł. Może w tym roku chojnowski finał nie będzie zbyt "obfity", to jednak liczymy na kolejny rekord!Comments

raz bylem na wospie w chojnowie i nie pamietam czy byly tam nasze wladze.ktos ma jakies informacyje na ten temat?
report comment
jeśli chodzi o kościół i wośp to sprawa jest prosta , kościół nie toleruje konkurencji więc jak ma popierać takie akcje ? przecież zabraknie dla nich

a ktoś tu jeszcze kilka dni temu pisał jakie to społeczeństwo jest wrażliwe w naszym mieście na ludzką krzywdę - w szczególności wrażliwa jest władza

report comment
owsiak ostatnio cos tam o eutanazji nie burknal ze popiera?wyposazenie w sprzet szpitale geriatryczne - kasa na eutanazje na to kosciol ci kasy nie da nigdy przecie
report comment
Kolego Owsiak nic takiego nie powiedział ,to sukienkowi usłyszeli to co chcieli usłyszeć aby postraszyć ludzi Owsiakiem ,był pretekst .Owsiak zaraz w TV to zdementował ale już poszło w eter i część ludzi nadal w to wierzy .Wracając do ZHP czy ZHR to jak sobie wyobrażacie aby ci ludzie brali udział w zbiórce kasy skoro biskupi atakują tą akcję ! niema szans ,zobaczcie jakim głównym gwoździem programu są obozy harcerskie ! wizyta ekscelencyji ,książąt i masz święta ! Mnie to nie dziwi że ich brakuje.
report comment
harcerstwa z tego co mi wiadomo juz nie ma w chojnowie.. a w MDKu nie bylo tak źle ludzie zaczeli sie zchodzić po 17 niestety , ale licytacja przeszła całkiem gładko, i widziałam Pana Serkiesa również licytował..z tego co wiem bo bylam praktycznie do końca to chyba poszło wszystko..albo został kalendarz i jedna książka może. ale to prawda z roku na rok coraz mniejsze zainteresowanie, i mniej wolontariuszy..w mdku pojawili sie dopiero jakoś ok 18..do tej pory nie było ich widać w zasadzie nigdzie. przykre no ale takie uroki małego miasteczka :(
report comment
tu nie chodzi o brak zainteresowania, ale raczej o brak nagłośnienia całej akcji. większość osób nie ma zielonego pojęcia gdzie trzeba się udać aby wziąć czynny udział w akcji. dlaczego nie jest ogłaszane to w szkołach? dlaczego nie ma jakiegoś punktu informacji, gdzie do kiedy i co trzeba dać aby dostać identyfikator i puszkę?
w mdku zjawiłam się o 17:40 i byłam w szoku jak zobaczyłam pustki na sali.
6,500zł to śmieszna kwota, nawet jak na Chojnów, gdzie w tamtym roku było 17.120zł z groszami, no ale lepszy rydz niż nic.
report comment
czyżby organizator dał d...y ? skoro akcja miała miejsce w moksirku to znaczy że moksirek wraz a panem staszkiem nie popisali się. skąd mogli wiedzieć że to jeszcze komuś trzeba o tym mówić jak im nie powiedziano ;-)

no cóż , jaki miasto takie wynik

nic dodać , nic ująć.

report comment

Add Comment

You have to be loggin to add comment.
Sklep Bigform