Chojnow.pl
Nasza strona korzysta z plików Cookie. Czytaj więcej.
facebook twitter YT IG
Logowanie Rejestracja
  • Polish
  • English
Cuprum arena

Osobowość Roku 2012 według Panoramy Legnickiej

Autor admin
Data utworzenia: 08 styczeń 2013, 11:44 Wszystkich komentarzy: 0


Osobowość Roku 2012 według Panoramy Legnickiej

Dziś, tj. 8 stycznia 2013 r. startuje plebiscyt Panoramy Legnickiej na Osobowość Roku 2012. Czytelnicy tygodnika spośród zaproponowanych przez redakcję oraz nadesłanych przez nich samych kandydatur wyróżnią osobę, dzięki której o naszym regionie mówi się dobrze w całej Polsce. Dziś poznaliśmy pierwsze propozycje, wśród których znaleźć można mieszkańca naszego miasta, starostę powiatu legnickiego Jarosława Humennego oraz Gabrielę Zenkę.

Jak możemy przeczytać, poszukiwani są „ludzie, którzy mają energię, pomagają innym i są wspaniali”. Bez wątpienia do grona tego należy zarówno starosta naszego powiatu i Gabrysia. Aby wesprzeć Jarosława Humennego należy wysłać SMS na numer 72355 o treści ORPL.13, zaś chcąc zagłosować na Gabrysię – ORPL.38. Inną możliwością jest zakup Panoramy Legnickiej i wysłanie kuponu z nazwiskiem kandydata.

Zachęcamy również do zgłaszania swoich kandydatów korzystając z kuponów drukowanych w wydaniu papierowym Panoramy bądź wysyłając e-maile do redakcji.

Plebiscyt na Osobowość Roku 2012 Panoramy Legnickiej kończy się 5 marca 2013 r. Cząstkowe wyniki śledzić można na stronie legnica.naszemiasto.pl

Czy według Was Chojnów „wydał” na świat Osobowość Roku 2012?Komentarze

Ten wpis nie posiada jeszcze żadnych komentarzy.

Dodaj Komentarz

Musisz być zalogowany, aby dodać komentarz.
Sklep Bigform