Chojnow.pl
Nasza strona korzysta z plików Cookie. Czytaj więcej.
facebook twitter YT IG
Logowanie Rejestracja
  • Polish
  • English
Walentynki w Cuprum Arena

Finał "akcji zakrętkowej". Przekaż 1% podatku na konto Jagody Prusik!

Autor admin
Data utworzenia: 09 styczeń 2013, 11:39 Wszystkich komentarzy: 14


Finał "akcji zakrętkowej". Przekaż 1% podatku na konto Jagody Prusik!

25 października 2012 r. chojnowski Komisariat Policji włączył się do akcji pomocy Jogodzie Prusik poprzez czynny udział w „zakrętkowym” przedsięwzięciu. Chojnowscy funkcjonariusze zbierali nakrętki by wczorajszego dnia przekazać do punktu zbiorczego.

Przypomnijmy – 25 października 2012 r. w Komisariacie Policji w Chojnowie odbyło się spotkanie edukacyjne dla dzieci z Przedszkola nr 1. W jego trakcie najmłodsi chojnowianie dowiedzieli się o sposobach na bezpieczne poruszanie się po drodze do przedszkola. Tego dnia ogłoszony został konkurs plastyczny dotyczący poruszanego tematu. Na komisariacie pojawił się również gość specjalny – Jagoda Prusik. Przedszkolaki oraz policjanci zapowiedzieli wówczas czynny udział w „zakrętkowej akcji” mającej na celu nieść pomoc młodej chojnowiance mocno doświadczonej przez los. W Przedszkolu nr 1 w Chojnowie pojawił się kolejny punkt zbiorczy z którego chętnie korzystali wszyscy odwiedzający placówkę.


Dzięki wspólnej akcji KP Chojnów i Przedszkola nr 1 udało się zebrać 100 kg zakrętek! Jeszcze lepiej wypadła Szkoła Podstawowa w Krzywej, która chętnie wspierała chojnowską inicjatywę. Z pobliskiej miejscowości na konto Jagody spłynęło aż 160 kg pożądanego towaru! Worki z zakrętkami zostały zważone dzięki uprzejmości firmy Feerum, której należą się serdeczne podziękowania.


Przy okazji musimy napisać o przykrym incydencie. Z klatki schodowej na której leżały worki z zakrętkami skradziono kilka z nich. Do sprawców apelujemy o zwrot worków z zakrętkami!


Zachęcamy również naszych Czytelników o przekazanie 1% podatku na pomoc dla Jagody. Na poniższym plakacie dostępne są wszystkie niezbędne dane. Pamiętajmy, że „pomaganie jest trendy, obojętność jest passe!”
Komentarze

Chojnów wcale nie jest mizerny i niedołęzny a społeczeństwo posiada znacznie większy potencjał jednak przez niedołezne zarządzanie i kierowanie wydatków na fanatyczne cele nie jest wykorzystywany ten potencjał. Przykładem niedołęstwa zarządzających czyli chzgkim i ich zarządzających czyli urzedu miasta i ich zarządzających czyli burmistrza i jego zarzadzających czyli radnych jest kupa która niepostrzeżenie temu całemu profesjonalnemu sztabowi z predkością wychodzenia z pewnej części ciała umknęła i dotarła do ujecia wody pitnej co w konsekwencji spowodowało że połowa potencjału chojknowskiego piła wodę z gównem. Kto zapłacił za ten numer ? potencjał w podwyżce wody i scieków. a przecież mogło by być z 200000 zł na pomoc Jagodzie i innym .

zgłoś komentarz
dlaczego nie zorganizowałem takiej akcji ? próbowałem jednak negatywny potencjał urzedu brak czasu i kointaktu z ich strony mnie wystopował . Gdybym był rodzicem chorego dziecka tak jak rodzice Jagody zrobił bym to nawet wbrew ich chęciom i pomimo braku pomocy - jednbak nie jestem i to spowodowało moje wycofanie się.


zgłoś komentarz
skromnie licząc 200000 zł z kupy w wodzie którą piliscie (byłem w tym okresie na wakacjach więc ta przyjemno śc mnie omineła ) i ostatnie 40 000 na odnowę malowideł to wystarczające pieniądze na Jagodę , mogła by życ jak pączek w masle ale niestety malowidła dla radnych i burmistrza są ważniejsze od życia Jagody .

zgłoś komentarz
Jagoda w swoim liście dziękuję nam wszystkim za wsparcie (wystarczy spojrzeć wyżej na artykuł) dzięki zbieranym nakrętką Jagoda ma codzienną rehabilitację, dzięki czemu czyni wielkie postępy. Markochojnow nie zasłaniaj się przesłankami politycznymi chorą dziewczynką, bo ludzie mają dobre serca i pomagają, a polityka to nie ten rozdział !!!
zgłoś komentarz

Dodaj Komentarz

Musisz być zalogowany, aby dodać komentarz.