Chojnow.pl
Nasza strona korzysta z plików Cookie. Czytaj więcej.
facebook twitter YT IG
Logowanie Rejestracja
  • Polish
  • English

Walentynki w MOKSiR - konkurs literacki i plastyczny

Autor admin
Data utworzenia: 10 styczeń 2013, 09:23 Wszystkich komentarzy: 3


Walentynki w MOKSiR - konkurs literacki i plastyczny

Zbliża się jedno z najprzyjemniejszych świąt w roku – Dzień Zakochanych czyli Walentynki. W związku z tym Miejski Ośrodek Kultury, Sportu i Rekreacji w Chojnowie występuje z propozycją dwóch konkursów walentynkowych – literackiego i plastycznego. Zachęcamy do udziału!

Pierwszy konkurs – wiersz. Zainteresowani tą formą muszą „przelać” swoje uczucia na papier w nie więcej niż 12 wersach – to jedyne ograniczenie.

Drugi konkurs – kartka. Uczestnik może zgłosić jedną pracę, technika dowolna, rozmiar 10x15 cm.

Prace konkursowe podzielone zostaną na trzy kategorie: uczniowie szkół podstawowych (kat. A), gimnazjów (kat. B), starszych (kat. C). Nie trzeba ograniczać się do jednego konkursu, można wziąć udział w obu. Prace dostarczać osobiście bądź nadsyłać pocztą należy do 8 lutego br. (biuro MOKSiR czynne w godzinach 8.00-15.00)

Każda praca musi posiadać godło np. "ksywka", kat. A (jego rozszyfrowanie w oddzielnej kopercie), imię i nazwisko autora, wiek, dokładny adres zamieszkania, numer telefonu, podpisane oświadczenie o treści: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych na potrzeby MOKSiR - organizatora konkursu "Walentynki 2013".

Rozstrzygnięcie konkursu odbędzie się 14 lutego 2013 r. w Domu Schrama o godzinie 16.00.


źródło: MOKSiR
Komentarze

Szanowny Moksir-ku oraz administratorze który zapodałeś to info
Zwracam się z pytaniem dlaczego "Każda praca musi....podpisane oświadczenie o treści: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych na potrzeby MOKSiR - organizatora konkursu "Walentynki 2013" ? nie mam ochoty udostępniać Moksir-owi moich danych a zwłaszcza z możliwością przetwarzania ich.Zapis ten jest jawnym ograniczeniem prawa do udziału w otwartym konkursie. Jest to niezgodne z prawem równości dla każdego. Proszę o wyjaśnienie w tej sprawie bardzo szybko bo nie wiem co zrobić z pracami a czas ucieka.

Bez urazy ale choćby dlatego że nie wiem kto i w jakim zakresie będzie przetwarzał moje dane, komu je udostępniał, komp przekazywał i za ile.
zgłoś komentarz
Jak się nie zgłosisz to krzywda się nikomu nie stanie. Za to ja będę miał większe szanse:)
zgłoś komentarz
nikt ni pytał Cie o zdanie przeczytaj uważnie do kogo pytanie a wtedy powinieneś mieć większe szanse na poważniejszą odpowiedź ;)

zgłoś komentarz

Dodaj Komentarz

Musisz być zalogowany, aby dodać komentarz.