Chojnow.pl
Nasza strona korzysta z plików Cookie. Czytaj więcej.
facebook twitter YT IG
Logowanie Rejestracja
  • Polish
  • English
Lego Star Wars

Apel o pomoc dla 8-letniego Bartka!

Autor admin
Data utworzenia: 21 styczeń 2013, 14:24 Wszystkich komentarzy: 0


Apel o pomoc dla 8-letniego Bartka!

Ma dopiero 8 lat, za sobą wiele operacji i nadzieję na lepszą przyszłość. Od urodzenia cierpi na wiele schorzeń, które utrudniają mu codzienne funkcjonowanie. Jednak młody lubinianin nie poddaje się i wspólnie z kochającą rodziną prosi o wsparcie!

Bartosz w momencie urodzenia miał rozszczep podniebienia miękkiego, przepuklinę pępkową, niezbędne były dreny do prawego i lewego ucha. Cierpi na wadę wzroku i ma problemy z koordynacją wzrokowo-ruchową, wadę wymowy i bardzo źle rokującą skoliozę kręgosłupa.

Kochający rodzice zbierają na zakup aparatu słuchowego, nowy gorset sheno oraz kosztowne turnusy rehabilitacyjne pomocne w dalszym leczeniu. Pomóżmy przekazując chociażby 1% podatku!


Poniżej apel Bartka do wszystkich ludzi dobrego serca:

Jestem radosnym chłopcem, kocham świat i ludzi. Intensywna rehabilitacja i mnóstwo ćwiczeń ruchowych sprawiają mi pomoc. Umiem komunikować się ze światem za pomocą gestów i wyczytywania z ust. Mam problemy z wykonywaniem czynności manualne, to jednak bardzo się staram wykonywać powierzone mi zadania. Pracuje ze mną nie tylko mama ale mnóstwo osób. Uczęszczam na rehabilitację, logopedię, praca poprzez zabawę z surdopedagogiem dla dziecka niesłyszącego, zajęcia grupowe nad nadpobudliwością. nauka czytania i rozumienie ze słuchu ponieważ nie słyszę sylab ,głosek. Odwiedzam Okulistę ortopedę., logopedę. neurologa ,psychologa, chirurga, foniatrę. Wyjeżdżam na turnusy rehabilitacyjne, które choć kosztowneprzynoszą bardzo duże efekty. Czeka mnie długa i kręta droga. Obiecuję, że będę się starał, bym mógł w przyszłości radzić sobie sam. Zrobię to dla rodziców, rodzeństwa i dla was. Za pośrednictwem moich Rodziców proszę Was o pomoc. Oni razem ze mną walczą o to, abym mógł samodzielnie funkcjonować, mówić i ciągle się rozwijać. Wasza pomoc jest bezcenna.


Dajecie nam poczucie bezpieczeństwa, siłę i wiarę w lepsze jutro – proszą rodzice Bartosza. - Dzięki Wam możemy zapewnić Bartoszowi wszechstronną rehabilitację, gdyż sami nie jesteśmy w stanie pokryć wszystkich wydatków. Gorąco wierzymy, że Wasze serca odpowiedzą na nasz apel.
Komentarze

Ten wpis nie posiada jeszcze żadnych komentarzy.

Dodaj Komentarz

Musisz być zalogowany, aby dodać komentarz.