Chojnow.pl
Nasza strona korzysta z plików Cookie. Czytaj więcej.
facebook twitter YT IG
Logowanie Rejestracja
Cuprum arena PWSZ Legnica

Znamy drużyny które będą rywalizować o miano najlepszej w Halowym Turnieju

Autor Maciek
Data utworzenia: 01 luty 2013, 11:32 Wszystkich komentarzy: 19


Znamy drużyny które będą rywalizować o miano najlepszej w Halowym Turnieju

Pierwszy etap Halowego Turnieju Drużyn Podwórkowych za nami. Tegoroczna edycja cieszy się niezwykłym zainteresowaniem wśród młodzieży. Do rozgrywek zgłosiło się 10 drużyn. Łączna liczba uczestników przekroczyła 80 osób. Organizator Piotr Seheniewicz zadecydował, że turniej podzielony zostanie na dwa dni. Pierwszy etap, czyli faza grupowa, już za nami. Zgłoszone ekipy piłkarskie podzielono na dwie grupy po pięć drużyn.

Grupa A składała się z następujących zespołów: Flinstonowie, Dream Team, Niezniszczalni, Miedziowi oraz Bad Boys. Do grupy B natomiast przynależały następujące grupy sportowe: Blancos, Scorpions, Patocalipsa, Dzingwajs, Trytum Pytum.

Grupa A rozpoczęła rywalizację o godzinie 9:00, o 11:30 przyszedł czas na grupę B. Piłkarze rywalizowali o cenne punkty oraz bramki. Mecze były zacięte i zapewniły wiele emocji. Każdy kibic mógł być zadowolony, gdyż nie zabrakło wielu indywidualnych akcji.

Ostateczne wyniki pierwszego rozgrywek przedstawiają się następująco:

 • Grupa A:
 • 1 Flinstonowie 12 pkt.
 • 2 Niezniszczalni 6 pkt.
 • 3 Bad Boys 6 pkt.
 • 4 Dream Team 6 pkt.
 • 5 Miedziowi 2 pkt.
 • Grupa B:
 • 1 Blancos 9 pkt.
 • 2 Scorpions 9 pkt.
 • 3 Patokalipsa 9 pkt.
 • 4 Dzingwajs 3 pkt.
 • 5 Trytum Pytum 0 pkt.

Pierwsze dwa miejsca z grupy A i B utworzą grupę mistrzowską, gdzie rywalizować będą system każdy z każdym jeden mecz. Najlepsze ekipy piłkarskie: Flinstonowie, Niezniszczalni, Blancos, Scorpions rozpoczną zmagania w poniedziałek o godzinie 10:30. Ostatni etap turnieju rozpocznie się zmaganiami pozostałych drużyn, które zagrają już od godziny 9:00.Komentarze

Psymon Hanka zabiera głos,Ty jesteś Paweł?
zgłoś komentarz
Bylu ty jesteś Hanka,odpowiedź już padła ,masz problem jak zwykle z czytaniem tekstu z jego rozumieniem ,dla pani Hani mogę być nawet Pawłem ,niema żadnego problemu .
zgłoś komentarz
Ok,przepraszam.
zgłoś komentarz
WYajzd na obóz letni to nie inicjatywa klubu. Wszysto było przytowane,przez amiko. No w ramach scisłości nie był finansowany z budżetu.
zgłoś komentarz
Dlatego @Rumcajs pisałem o czterech imprezach a nie pięciu ,z tego co wiem to wszystko było gotowe a nasz klub załapał się na wolne miejsca .Jednak pani Hania mimo że tak blisko jest z panią prezes umyka jej to.
zgłoś komentarz
oho czyzby powrot obstawy z niebieskiego parasola?
zgłoś komentarz
Pani Hanko dla pani mogę być nawet Pawłem dla mnie to bez różnicy :) tylko proszę zachować kolejność 1.Psymon a potem wybrane przez Panią imię ,pasuje mi każde które pani poda .Przyznaję Pani rację ,nie tylko cztery imprezy zorganizowała pani prezes a pięć imprez w ciągu dwóch lat przy budżecie 80 tyś rocznie ,proszę wybaczyć pomyłkę.
- obchody 65-lecia klubu

- turniej oldbojów o memoriał Mariana Rabandy

- festyn rodzinny pod hasłem dzień ojca

- mikołajkowy turniej halowy

- wraz z klubem Amico Lubin zorganizowano latem 2012 r. obóz sportowy dla dzieci
Do tego dolicz turnieje które wymieniłam to będzie około 10 imprez a wymień choć jedna imprezę zarządu poprzedniego a wiem że budżet mieli większy i to sporo nawet 60-lecia klubu nie było, grup dziecięcych też więc nie wiem czego Ty nadal tak się chłopie czepiasz...
zgłoś komentarz
Haniu nie doliczę ponieważ posiłkuję się wiadomościami oficjalnymi podanymi przez samą panią prezes.Co do poprzedniego zarządu to uważam że był gorszy od tego tylko nie było jeszcze tego portalu .Panią Członkę uważałem na początku jak osobę która ma zrobić porządek w klubie po poprzednikach a następnie odejść i oddać władzę osobom kompetentnym .Jedyny sukces jeśli tak można powiedzieć tego zarządu to wyjście na prostą i wyprostowanie finansów klubu a cała reszta w sprawach sportowych jest porażką ,choć poprzednicy nie pobierali pieniędzy od rodziców za grę pociech ,piłkarze sami nie musieli płacić za badania lekarskie i nie było takiego zaplecza jak jest obecnie,spadek do klasy A .
zgłoś komentarz
Mylisz się jeśli myślisz że poprzednie zarządy klubu oceniam dobrze bo były skrajnie złe .Jednak klub sportowy to nie tylko trzymanie się budżetu i zatrudnienie w sposób niejasny osób skazanych prawomocnymi wyrokami za ustawianie meczy i branie łapówek.Liczę że to się zmieni i nie za trzy lata a prędzej.

http://*** link usunięty /admin
zgłoś komentarz

Dodaj Komentarz

Musisz być zalogowany, aby dodać komentarz.
Sklep Bigform