Chojnow.pl
Nasza strona korzysta z plików Cookie. Czytaj więcej.
facebook twitter YT IG
Sign in Sign up
 • Polish
 • English

Znamy drużyny które będą rywalizować o miano najlepszej w Halowym Turnieju

Author: Maciek
Creation date: 01 February 2013, 11:32 All comments: 19


Znamy drużyny które będą rywalizować o miano najlepszej w Halowym Turnieju

Pierwszy etap Halowego Turnieju Drużyn Podwórkowych za nami. Tegoroczna edycja cieszy się niezwykłym zainteresowaniem wśród młodzieży. Do rozgrywek zgłosiło się 10 drużyn. Łączna liczba uczestników przekroczyła 80 osób. Organizator Piotr Seheniewicz zadecydował, że turniej podzielony zostanie na dwa dni. Pierwszy etap, czyli faza grupowa, już za nami. Zgłoszone ekipy piłkarskie podzielono na dwie grupy po pięć drużyn.

Grupa A składała się z następujących zespołów: Flinstonowie, Dream Team, Niezniszczalni, Miedziowi oraz Bad Boys. Do grupy B natomiast przynależały następujące grupy sportowe: Blancos, Scorpions, Patocalipsa, Dzingwajs, Trytum Pytum.

Grupa A rozpoczęła rywalizację o godzinie 9:00, o 11:30 przyszedł czas na grupę B. Piłkarze rywalizowali o cenne punkty oraz bramki. Mecze były zacięte i zapewniły wiele emocji. Każdy kibic mógł być zadowolony, gdyż nie zabrakło wielu indywidualnych akcji.

Ostateczne wyniki pierwszego rozgrywek przedstawiają się następująco:

 • Grupa A:
 • 1 Flinstonowie 12 pkt.
 • 2 Niezniszczalni 6 pkt.
 • 3 Bad Boys 6 pkt.
 • 4 Dream Team 6 pkt.
 • 5 Miedziowi 2 pkt.
 • Grupa B:
 • 1 Blancos 9 pkt.
 • 2 Scorpions 9 pkt.
 • 3 Patokalipsa 9 pkt.
 • 4 Dzingwajs 3 pkt.
 • 5 Trytum Pytum 0 pkt.

Pierwsze dwa miejsca z grupy A i B utworzą grupę mistrzowską, gdzie rywalizować będą system każdy z każdym jeden mecz. Najlepsze ekipy piłkarskie: Flinstonowie, Niezniszczalni, Blancos, Scorpions rozpoczną zmagania w poniedziałek o godzinie 10:30. Ostatni etap turnieju rozpocznie się zmaganiami pozostałych drużyn, które zagrają już od godziny 9:00.Comments

mozna? mozna jak widac jak ktos chce to zrobi.piotr s. robi dla pilki w chojnowie wiecej niz niejeden prezes klubu sportowego takiego jak chojnowianka
report comment
Super że jest taka osoba w Chojnowie która ma chęci robić takie turnieje,przykład wzięty z góry bo kilka lat do tyłu takie turnieje organizował nasz obecny burmistrz jak był jeszcze nauczycielem.Była 1i2druga liga,dużo drużyn i fajne wspomienia z tych turniejów.Mam nadzieje że ci młodzi chłopcy też takie będą mieli:):):)
report comment
Baerdzo fajna impreza. W naszym miescie brakuje takich.
report comment
Trzeba przyznać, że organizator się spisał. Wszystko na najwyższym poziomie. Dziś kolejny dzień zmagań. Mam nadzieję, że wygramy!!!
report comment
Widać jak się chce to można ,pani prezes przez dwa lata zorganizował cztery imprezy ,dokładnie cztery mecze .Tu proszę cały turniej.
report comment
Pani Prezes zadbała o dzieci i młodzież Psymon.
report comment
Z tego co widać organizowal ktos inny, a może sie mylę?!
report comment
panie Psymonie a może Panie Pawle mało wiesz Pani prezes takich turnieji zorganizowała juz kilka dla skrztów dwa turnieje dla orzełków i dla żaków widocznie nie dokładnie sledzisz działania Pani Prezes aha zapomniałam tylko poraszki Cie krecą a dla twojej wiadomosci jeszcze obóz sportowy dla Młodzików latem wiem że było super zapytaj Pana Piotra był z dziecmi...
report comment
Pani Hanko dla pani mogę być nawet Pawłem dla mnie to bez różnicy :) tylko proszę zachować kolejność 1.Psymon a potem wybrane przez Panią imię ,pasuje mi każde które pani poda .Przyznaję Pani rację ,nie tylko cztery imprezy zorganizowała pani prezes a pięć imprez w ciągu dwóch lat przy budżecie 80 tyś rocznie ,proszę wybaczyć pomyłkę.
- obchody 65-lecia klubu

- turniej oldbojów o memoriał Mariana Rabandy

- festyn rodzinny pod hasłem dzień ojca

- mikołajkowy turniej halowy

- wraz z klubem Amico Lubin zorganizowano latem 2012 r. obóz sportowy dla dzieci
report comment
Turniej bardzo udany.Portal chojnow.pl przepytywał młodych ludzi uczestników jak im grało się były same pochwały.
report comment

Add Comment

You have to be loggin to add comment.