Chojnow.pl
Nasza strona korzysta z plików Cookie. Czytaj więcej.
facebook twitter YT IG
Logowanie Rejestracja
PWSZ Legnica

Podaruj swojej Walentynce unikatowy prezent! KONKURS

Autor admin
Data utworzenia: 12 luty 2013, 13:33 Wszystkich komentarzy: 0


Podaruj swojej Walentynce unikatowy prezent! KONKURS

Wielkimi krokami zbliża się święto wszystkich zakochanych – Walentynki. 14 lutego na całym świecie pary wręczają sobie podarki i wyznają uczucia. Jeśli nie masz pomysłu co podarować ukochanej osobie – weź udział w naszej walentynkowej zabawie!

Walentynki (ang. Valentine's Day) – coroczne święto zakochanych przypadające 14 lutego. Nazwa pochodzi od św. Walentego, którego wspomnienie liturgiczne w Kościele katolickim obchodzone jest również tego dnia.

Zwyczajem w tym dniu jest wysyłanie listów zawierających wyznania miłosne (często pisane wierszem). Na Zachodzie, zwłaszcza w Wielkiej Brytanii i Stanach Zjednoczonych, czczono św. Walentego jako patrona zakochanych. Dzień 14 lutego stał się więc okazją do obdarowywania się drobnymi upominkami. [za wikipedia.org]

Najlepsze są unikatowe prezenty. Wychodząc naprzeciw wyzwaniu chcemy Państwu zaoferować zestaw – aromatyczne, czerwone – a jakże - wino z indywidualnym grawerem na butelce + dwa kieliszki dla zakochanych, również z grawerem – dedykacją, wyznaniem miłości – czymkolwiek zapragniesz!

Jako, że święto zakochanych przypada 14 lutego czasu mamy niewiele. Do jutra (13 lutego), do godziny 14.00 prosimy o przysyłanie do nas elektronicznych listów zawierających wyznania miłosne (autor TYLKO dla wiadomości redakcji), które my w Walentynki zamieścimy na Portalu. Jeszcze jutro wylosujemy jedne z nich, a ich autora nagrodzimy wspomnianą butelką czerwonego wina wraz z kieliszkami.
Wyznania miłosne prosimy kierować na adres konkursy@chojnow.pl w tytule wiadomości wpisując WALENTYNKI, w treści do stosownej części listu dodając numer kontaktowy.
Po wylosowaniu skontaktujemy się niezwłocznie ze zwycięzcą i ustalimy treść nadruku na butelce wina oraz kieliszkach.

Zapraszamy również na nasz profil na Facebooku gdzie również czeka na Was butelka walentynkowego wina wraz z kieliszkami!Komentarze

Ten wpis nie posiada jeszcze żadnych komentarzy.

Dodaj Komentarz

Musisz być zalogowany, aby dodać komentarz.
Sklep Bigform