Query error chojnow.pl - Udział Orzełków w Halowym Turnieju Piłki Nożnej
Logowanie Rejestracja

Udział Orzełków w Halowym Turnieju Piłki Nożnej

Autor Marcin Rabanda
Data utworzenia: 18 luty 2013, 14:57 Wszystkich komentarzy: 1

Dnia 17 lutego 2013r w Sali Sportowej „Tęcza” w Złotoryi odbył się Turniej Piłkarski o Puchar Burmistrza Miasta Złotoryi. W zawodach udział wzięły drużyny z Jeleniej Góry, Legnicy, Bolesławca, Złotoryi i Chojnowa. Orzełki Chojnowianka trafiły do grupy eliminacyjnej wraz z Górnikiem Złotoryja i Karkonoszami Jelenia Góra.

Młodzi piłkarze zajęli drugie miejsce w grupie. W meczu o wejście do finału przegraliśmy z drużyną Futbol Akademia Legnica. W ostatniej próbie Orzełki grały przeciwko Górnikowi Złotoryja. Spotkanie było zawzięte i bardzo emocjonujące. Ostatecznie moi podopieczni zajęli 4 miejsce. Warto jednak nadmienić, że drużyna KS Chojnowianka była rocznikowo najmłodsza (w turnieju grały roczniki 2004 i młodsi)

Chojnowiankę reprezentowali: M. Budz, K. Tracz, M. Gromala, M. Litwin, K. Bajerski, P. Gromala, D. Merunowicz, S. Szczoczarz, K. Kłusek, J. Koziar, S. Kupczyński, F.Rabanda.