Chojnow.pl
Nasza strona korzysta z plików Cookie. Czytaj więcej.
facebook twitter YT IG
Logowanie Rejestracja
  • Polish
  • English
Cuprum arena

Stal Chocianów zdobyła jedynie honorowego gola, biało niebiesy gromią!

Autor Maciek
Data utworzenia: 24 luty 2013, 09:26 Wszystkich komentarzy: 2


Stal Chocianów zdobyła jedynie honorowego gola, biało niebiesy gromią!

Wczoraj KS Chojnowianka rozegrała kolejny mecz sparingowy. Rywalem była drużyna z Chocianowa. Stal zajmuje obecnie 10 miejsce w okręgówce. Rywal był wymagający, biało niebieskim już nie pierwszy raz przyszło zmierzyć się z drużyną reprezentującą Chocianów. W poprzednich latach obie ekipy grały w klasie okręgowej i tam rywalizowały ze sobą.

Tym razem był to mecz sparingowy, który odbył się w Legnicy na sztucznej nawierzchni. Biało niebiescy ostatnie swoje spotkania przygotowawcze rozgrywają na najwyższym poziomie. Nie inaczej było tym razem. W trudnych warunkach atmosferycznych, przy padającym śniegu i wiejącym wietrze, KS Chojnowianka rozgromiła Stal Chocianów.

Mecz zakończył się wynikiem 5:1 dla chojnowian. Już w pierwszych 45 minutach biało niebiescy uzyskali sporą przewagę. Do bramki rywala trafili trzykrotnie. Na listę strzelców wpisali się: Haniecki, Mihułka oraz Gałaszkiewicz. Druga odsłona spotkania była bardziej wyrównana. KS Chojnowianka grała dobrze nie oddając przeciwnikowi pola gry do samego końca. Andrzej Ziembowski w drugiej połowie meczu dwukrotnie umieścił futbolówkę w siatce rywala. Stal Chocianów zdołała strzelić tylko jednego honorowego gola.

Ostatnie sparingi pokazują, że biało niebiescy grają coraz lepiej, a upragniony awans do okręgówki jest coraz bliżej.

Gratulujemy kolejnego zwycięstwa!


Komentarze

Awans mamy pewny,bo jak by stało sie inaczej to trzeba było by to uznać za klęske.A w okręgówce potrzeba dwóch dobrych transferów i 4liga nasza:):):)Brawo chłopaki za wygrany mecz.
zgłoś komentarz
Notorycznie ten portal podaje złe informacje. Byłem na tym meczu i bramki nie strzelił Mydłowski tylko Michułka. Bierzcie informacje od kogoś zaufanego, to tak na przyszłość...
zgłoś komentarz

Dodaj Komentarz

Musisz być zalogowany, aby dodać komentarz.
Sklep Bigform