Chojnow.pl
Nasza strona korzysta z plików Cookie. Czytaj więcej.
facebook twitter YT IG
Logowanie Rejestracja
  • Polish
  • English
Praca Lidl

Potrzebujesz transportu? Nie zapomnij o PKS-ie!

Autor artykuł sponsorowany
Data utworzenia: 01 marzec 2013, 09:48


Potrzebujesz transportu? Nie zapomnij o PKS-ie!

Przedsiębiorstwo Komunikacji Samochodowej czyli popularny PKS istnieje od 1945 roku. Przez prawie 70 lat z usług polskich przedsiębiorstw skorzystały miliony. Od jakiegoś czasu na rynku transportowym coraz lepiej radzą sobie prywatni przewoźnicy, jednak nie można zapomnieć o kultowym już PKS-ie, który nie tylko niższymi cenami zachęca potencjalnych klientów do skorzystania ze swoich usług.

PKS S.A. w Lubinie, który działa na terenie naszego miasta to nie tylko przejazdy między miejscowościami. To również szereg usług ułatwiających mieszkańcom dotarcie do celu. W końcu nazwa zobowiązuje. Możemy więc liczyć na transport wycieczkowy, przewozy gości na wesela, imprezy okolicznościowe.
Jednak transport to nie wszystko. PKS pozwala również na skorzystanie z pomocy mechanicznej w swoim warsztacie oraz płatnego parkingu strzeżonego.

Zostając jeszcze w temacie przewozów - PKS S.A. Lubin oferuje swoim klientom okazyjną cenę na najczęściej używanej trasie Chojnów-Legnica. W cenie 4,50 zł dojedziemy do centrum sąsiedniego miasta, zaś 0,50 zł drożej do Wojewódzkiego Szpitala Specjalistycznego – bez przesiadek, prosto do celu.

Zachęcamy do skorzystania z oferty PKS S.A. Lubin!