Chojnow.pl
Nasza strona korzysta z plików Cookie. Czytaj więcej.
facebook twitter YT IG
Logowanie Rejestracja
  • Polish
  • English
Kraina Lodu 2 w Cuprum Arena Zostań pracownikiem Lidla

Dzień Kobiet w Domu Schrama

Autor admin
Data utworzenia: 07 marzec 2013, 12:24 Wszystkich komentarzy: 5


Dzień Kobiet w Domu Schrama

Już jutro wszystkie Panie obchodzić będą swoje święto – Dzień Kobiet. Miejski Ośrodek Kultury, Sportu i Rekreacji przygotował dla Nich atrakcję w postaci wieczoru poetyckiego i recitalu Dariusza Matysa.

Spotkanie w sali edukacyjnej Domu Schrama rozpocznie się o godzinie 18.00. Panie będą miały okazję spędzić miły wieczór w towarzystwie słowa mówionego i śpiewanego. Specjalnie na tę okoliczność mieszkaniec naszego miasta Dariusz Matys przygotował recital zatytułowany „Baby, ach te Baby”.

W imieniu organizatorów zapraszamy wszystkie Panie już jutro – 8 marca 2013 r. – do „Chemika”.


źródło: MOKSiRKomentarze

z informacji jakie posiadam jest też organizowana inna impreza okolicznościowa z okazji Dnia Kobiet z udziałem Chippendales-Striptiz męski w ..... zastanawiam się czy w kontekście atrakcji jakie kreuje moksir wypadnie lepiej czy gorzej ? a z ciekawości sprawdzę sobie przed obydwoma lokalami kto skorzystał z jakiej oferty ? czy przedstawicielki urzędów pójdą na prywatną imprezę czy na miejską ? hahaha

tak czy owak wszystkiego najlepszego z okazji Dnia Kobiet wszystkim Panią życzę.
zgłoś komentarz
Markochojnow...Przede wszystkim to ja się zastanawiam, czy te wszystkie "Panię", którym życzysz wszystkiego najlepszego w ogóle chciałyby od Ciebie otrzymać życzenia; uściślając i jednocześnie podkreślając Twój brak poprawności językowej (z tego względu,że masz coś bezsensownego do powiedzenia praktycznie pod każdą informacją), pragnę uświadomić, iż wg naszych zasad językowych należałoby napisać życzenia Paniom,a nie Panią. Poza tym nawiązując do Twojej wypowiedzi, to na tego typu pokazy, które Ty preferujesz nie wybrałabym się nawet za darmo... Brakuje słów do tego, co reprezentujesz swoimi notami, które śledzę nieprzerwanie od jakiegoś czasu.
PS. Radzę zaopatrzyć się jutro w cieplejsze odzienie, podczas liczenia Pań, które zdecydują się przybyć na dany występ (oczywiście zależnie od potrzeb, czy to aktywności kulturowej czy innej...)z tego względu, że pogoda ma być niekorzystna dla gapiów.
zgłoś komentarz
epsilonCarinae po pierwsze primo cieszę lub sieszę się *dla mnie to obojętne gdyż każdemu zdarzają sie błędy literowe które wynikają zazwyczaj z pośpiechu * że mam w Twojej osobie fanklub który śledzi każdy mój wpis.
po drugie primo proponuję komentować moje wpisy - może masz coś do powiedzenia na temat ceny śmieci ? na temat budżetu ? zarządzeń? doceniam Twoją troskę o mój wizerunek itd jednak nie jestem godzien by aż o mnie pisać - tak mi się przez skromność wydaje ale dziękuję.
zgłoś komentarz
Poza tym nawiązując do Twojej wypowiedzi, to na tego typu pokazy, które Ty preferujesz nie wybrałabym się nawet za darmo... - dobre , no z jednej strony się cieszę ale z drugiej ubolewam nad Twoim rozumowaniem , nie napisałem że preferuję tylko że jest taka impreza - jesteś jak Kaczyński w dniu wczorajszym w sejmie - przekręcasz fakty.zobacz w górę i nie zmyślaj. jak pisałem sprawdzę która impreza będzie cieszyła się większym zainteresowaniem i czy wbrew temu co piszesz ktoś zapłaci za to.
wiem że brakuje w urzędzie słów na to co piszę - jak widzisz mnie to nie rusza.
zgłoś komentarz
no i oczywiście żeby nie wypaść na chama i prostaka nie omieszkam podziękować za dobrą radę bo jest dobra . zimno może byc ale zainstalowałem tam kamerę na murku wczorajszego wieczora a ona podobno nie marznie.
no i już króciutko w związku z :...Przede wszystkim to ja się zastanawiam, czy te wszystkie "Panię", którym życzysz wszystkiego najlepszego w ogóle chciałyby od Ciebie otrzymać życzenia" - skąd Ty to możesz wiedzieć i dlaczego snujesz negatywną tezę ? może napisz kogo reprezentujesz? zadziwia mnie w tym Twoja poprawność językowa i doceniam fakt że napisałaś do mnie Marko z dużej litery jako jedyna *chyba
nie mniej jednak tak czy owak po raz kolejny wszystkim Paniom i tym które by tego ode mnie chciały i tym które by sobie tego nie życzyły życzę dożo zdrowia, szczęścia i udanego wieczoru.
zgłoś komentarz

Dodaj Komentarz

Musisz być zalogowany, aby dodać komentarz.