Chojnow.pl
Nasza strona korzysta z plików Cookie. Czytaj więcej.
facebook twitter YT IG
Logowanie Rejestracja
PWSZ Legnica Cuprum

Fatalne rozpoczęcie sezonu w wykonaniu Juniorów Starszych

Autor Maciek
Data utworzenia: 14 kwiecień 2013, 07:44 Wszystkich komentarzy: 4


Fatalne rozpoczęcie sezonu w wykonaniu Juniorów Starszych

Nasi Juniorzy Starsi ulegli w spotkaniu przed własną publicznością aż 9:2 Górnikowi Polkowice. Rywal był znacznie lepiej przygotowany do tego spotkania. Pomimo atutu własnego boiska młodzi chojnowianie nie byli w stanie przeciwstawić się doskonale grającemu przeciwnikowi. Górnik dominował w każdym elemencie gry stwarzając wiele sytuacji podbramkowych. Tak dobra gra pozwoliła strzelić aż 9 goli. Dwie bramki dla naszego zespołu zdobył Paweł Piotrowski. Mimo ,że wynik jest bardzo niekorzystny, to w grze biało-niebieskich było widać także dobre momenty. Do zespołu dołączyli nowi zawodnicy, młodsi rocznikowo, którzy potrzebują czasu, aby się zgrać. Poza tym grali z najlepszą drużyną ligi Górnikiem Polkowice, którego zawodnicy od najmłodszych lat są skupieni w klasach sportowych.

Miejmy nadzieję, że już w kolejnym meczu nasi Juniorzy Starsi zmobilizują się do lepszej gry i zdobędą pierwsze punkty rundy wiosennej.

Dzisiejsze spotkanie rozegrane zostało w dość dobrych warunkach atmosferyczny. Jedynym i największym problemem był dość silni wiatr.Komentarze

Troszeczkę potrenują zawodnicy i będzie samo zwycięstwo!!!
zgłoś komentarz
I tak jesteśmy z wami:)
zgłoś komentarz
a gdzie dziś gra chojnowianka ? jaki będzie wynik ?
zgłoś komentarz
Jaki trener taka gra. Kto widział trenera grę w rokitkach to wie dlaczego nasi tak słabo grają. Zawodnicy zamiast grać to się kłócą, kilka gwiazdek sfochowanych a trener stoi i brak reakcji to jak mają wygrywać ?
zgłoś komentarz

Dodaj Komentarz

Musisz być zalogowany, aby dodać komentarz.
Sklep Bigform