Chojnow.pl
Nasza strona korzysta z plików Cookie. Czytaj więcej.
facebook twitter YT IG
Logowanie Rejestracja
PWSZ Legnica Cuprum

Grad goli w Chojnowie. Trampkarze zdeklasowali rywala, Młodziki gromią!

Autor Maciek
Data utworzenia: 14 kwiecień 2013, 18:07 Wszystkich komentarzy: 8


Grad goli w Chojnowie. Trampkarze zdeklasowali rywala, Młodziki gromią!

Dziś przed południem ruszyły rozgrywki ligowe młodszych grup piłkarskich. Około 11:30 swoje zmagania rozpoczęli Trampkarze, których trenerem jest Stefan Stal. Młodzi chłopcy znakomicie poradzili sobie w dzisiejszej próbie. Spotkanie zakończyło się wynikiem 10:1. Trampkarze zdeklasowali Prochowiczankę pod każdym względem. Bramki dla Chojnowa zdobywali: Marek Kuks 2x, Michał Pisarski 2x, Marcin Zazulczak 2x, Kacper Stachów, Marcin Chudziak 3x. W przekroju całego spotkania młodzi adepci futbolu z naszego miasta przeważali nad rywalem. Gra toczyła się do jednej bramki.


Jako drudzy na boisku pojawili się Młodziki KS Chojnowianka. O tej grupie nie trzeba dużo pisać, gdyż młodzi adepci futbolu pod skrzydłami Piotra Sehenieiwicza osiągają liczne sukcesy. Nie inaczej było w dniu dzisiejszym. Prochowiczanka nie „miała czego szukać” na boisku. Całą inicjatywę w grze przejęli młodzi chojnowianie, którzy zwyciężyli pewnie 4:0. Bramki dla biało niebieskich zdobywali: Jędraszczyk Kacper, Cichoń Konrad, Jakub Wołoszyn oraz padł gol samobójczy. Dwie asysty zaliczył Jakub Jagielski. Było to zasłużone zwycięstwo naszych chłopaków, którzy znakomicie rozpoczęli rudne wiosenną.

Grupom młodzieżowym serdecznie gratulujemy!


Komentarze

Nadzieja w trampkarzach, musimy poczekać aż dorosną
zgłoś komentarz
Dokładnie cała nadzieja w młodzieży i jak zawsze dobra robota Piotra Sehenieiwicza ! gratulacje.
zgłoś komentarz
Pan Piotr po raz kolejny pokazał że jest odpowiednią osobą na odpowiednim stanowisku. Tak trzymać , liczymy na kolejne sukcesy.
zgłoś komentarz
Kolego Psymon ładnie to tak samego siebie chwalić? ;)
zgłoś komentarz
Kolego Cookie niema to jak dobry PR zawsze i wszędzie osoby która robi dobrą robotę jednak pudłujesz i nie trafiasz :) pozdrawiam Pana Piotra .
zgłoś komentarz
...ejj Panie Maciek ale literówka wkradła się w tytule tematu "Tramkarze"
zgłoś komentarz
Jaką rolę pełni w klubie pani Renata Szklarz?
zgłoś komentarz
Jest w komisji ewidencji czy jakoś w ten oto sposób.Zna Słowakiewicza,który na e-legnickie podał ,że jej syn to utalentowany grajek i trafi może do 1 ligi.Renata jest inteligientna,pierwsza dama w strukturach klubowych.
zgłoś komentarz

Dodaj Komentarz

Musisz być zalogowany, aby dodać komentarz.
Sklep Bigform