Chojnow.pl
Nasza strona korzysta z plików Cookie. Czytaj więcej.
facebook twitter YT IG
Logowanie Rejestracja
  • Polish
  • English
Kraina Lodu 2 w Cuprum Arena Zostań pracownikiem Lidla

Przed nami nowe "Talenty znad Skory"!

Autor admin
Data utworzenia: 16 kwiecień 2013, 15:37 Wszystkich komentarzy: 0


Przed nami nowe "Talenty znad Skory"!

W nowej formie, z podziałem na dwie kategorie wiekowe już niebawem odbędzie się IV edycja chojnowskiego talent-show – „Talenty znad Skory”. Tegoroczny konkurs wniesie wiele innowacji do dotychczasowej formuły. Nie zmieni się jednak główny cel – dobra zabawa i wyłonienie najbardziej utalentowanych mieszkańców naszego miasta!

IV „Talenty znad Skory”, nad którymi patronat objął lokalny chojnowski chór „Skoranta” podzielone zostaną na dwie części. Pierwsza z nich odbędzie się 9 maja 2013 r. Skierowana jest do chojnowian w wieku do 25 roku życia posiadających szczególne umiejętności w dziedzinie śpiewu i tańca. Zainteresowanych prosi się o zapisy do 6 maja br. w MOKSiR bądź w jednej z chojnowskich szkół gdzie będzie można znaleźć formularze zgłoszeniowe.

W trakcie drugiej części tegorocznych „Talentów znad Skory” swoje umiejętności zaprezentują nieco starsi chojnowianie – 26-latkowie i starsi. Ta część planowana jest na wrzesień tego roku.

Poza dwoma grupami uczestników zrezygnowano również z głosowania publiczności za pośrednictwem Internetu – decydujący głos będzie miało profesjonalne jury.

Zmiany, które postanowiono wprowadzić w tym roku do „Talentów…” wydają się jak najbardziej uzasadnione. Pozostaje nam czekać na ich realizację jednocześnie zapraszając wszystkich utalentowanych chojnowian do zapisów!Komentarze

Ten wpis nie posiada jeszcze żadnych komentarzy.

Dodaj Komentarz

Musisz być zalogowany, aby dodać komentarz.