Chojnow.pl
Nasza strona korzysta z plików Cookie. Czytaj więcej.
facebook twitter YT IG
Logowanie Rejestracja
PWSZ Legnica Cuprum

Konkurs językowy DENG DENG dla uczniów gimnazjów i szkół średnich

Autor admin
Data utworzenia: 17 kwiecień 2013, 09:36 Wszystkich komentarzy: 0


Konkurs językowy DENG DENG dla uczniów gimnazjów i szkół średnich

Już jutro, tj. 18 kwietnia 2013 r. uczniowie gimnazjów i szkół średnich zmierzą się ze sobą w konkursie znajomości języka angielskiego i niemieckiego. Prawie 100 osób powalczy o tytuł najlepszego w konkursie DENG DENG (Determinacja, Emocje, Nagrody, Gościnność). Organizatorem turnieju jest Powiatowy Zespół Szkół w Chojnowie.

Językowe zmagania uczniów rozpoczną się o godz. 10.00 w auli szkoły przy ul. Witosa. Trwać będą 60 minut każdy (j. angielski i j. niemiecki) + czas potrzebny na sprawdzenie prac.

Konkurs ma na celu promować wśród uczniów znajomość języków obcych, chęć pogłębiania wiedzy na ich temat, doskonalenie posiadanych umiejętności.

Zgłoszenia do konkursu DENG DENG trwały do 5 kwietnia. Z możliwości startu skorzystało prawie 100 uczniów z Chojnowa i Zagrodna – z językiem niemieckim zmierzy się 40 osób, z językiem angielskim – 46.

Jak jest konkurs to są i nagrody. Organizatorzy, dzięki wsparciu sponsorów przygotowali dla najlepszych zawodników wiele atrakcyjnych podarków. Dodatkowo uczestnicy konkursów mogą uzyskać tytuł laureata lub finalisty DENG DENG. Pierwszy tytuł otrzyma 3 uczniów z najwyższymi wynikami, drugi przypadnie osobom, które otrzymają co najmniej 80% punktów możliwych do zdobycia.


Dodatkowo w godzinach 11.00 – 12.00 w sali obok auli gdzie odbywać się będzie konkurs będzie możliwość zakupienia materiałów do nauki języków obcych przy stoisku księgarni PolAnglo.

Życzymy powodzenia konkursowiczom!


Zachęcamy wszystkich do śledzenia profilu Powiatowego Zespołu Szkół na Facebooku.
Komentarze

Ten wpis nie posiada jeszcze żadnych komentarzy.

Dodaj Komentarz

Musisz być zalogowany, aby dodać komentarz.
Sklep Bigform