Chojnow.pl
Nasza strona korzysta z plików Cookie. Czytaj więcej.
facebook twitter YT IG
Logowanie Rejestracja
  • Polish
  • English
Kraina Lodu 2 w Cuprum Arena Zostań pracownikiem Lidla

Gra do jednej bramki, Parchów bez szans w Chojnowie!

Autor Maciek
Data utworzenia: 20 kwiecień 2013, 18:40 Wszystkich komentarzy: 7


Gra do jednej bramki, Parchów bez szans w Chojnowie!

Dziś o 15:00 odbyło się kolejne spotkanie ligowe z udziałem naszych piłkarzy. Przed własną publicznością podejmowaliśmy Victorię Parchów – trzecią ekipę rozgrywek klasy A. Po ostatnich meczach biało niebieskich rywale przyjechali do Chojnowa pełni optymizmu na dobry wyniki i kolejne punkty. Biało niebiescy sprawili rywalowi nie lada niespodziankę, od samego początku napierali na bramkę Victorii.

Chojnowianie nie dawali rywalowi dojść do piłki, ciągle atakując. Już w 20 minucie pierwszej odsłony spotkania Marcin Rabanda umieścił futbolówkę w siatce rywala. Było 1:0, a biało niebiescy nadal nie odpuszczali. Obraz gry nie zmienił się do końca pierwszej połowy.

Druga odsłona meczu była repliką pierwszej. KS Chojnowianka nie dała pograć rywalowi, przejmując piłkę w środku pola i ciągle atakując. Ostatnie 20 minut spotkania dostarczyło kilku ciekawych sytuacji, po których mogła paść bramka.

Biało niebiescy w dzisiejszym spotkaniu pokazali potencjał i swoje możliwości. Zabrakło tylko jednego – skuteczności, która z pewnością przyjdzie w kolejnych spotkaniach. Rywale, którzy przyjechali do Chojnowa po cenne punkty wyjechali z niczym i przekonali się, że nie warto oceniać drużyny przez pryzmat poprzednich spotkań.

Dziś biało niebiescy pokazali pazur i swój potencjał. Cieszy fakt, że w trzech meczach zdobyliśmy 7 punktów dwukrotnie wygrywając i raz remisując. Początek sezonu nie był obiecujący, ale dzisiejsze spotkanie napawa optymizmem przez kolejnymi meczami.


Komentarze

I to co pisałem prędzej,nie ocenia sie druzyny po jednym czy dwóch meczach!!!dzisiaj pokazali że ta forma powoli wraca i w następnych meczach bedzie juz tylko lepiej,a ci co ciągle krytykują niech z nią zaczekają do końca sezonu.Brawo chłopaki za walkę i 3punkty.
zgłoś komentarz
Bardzo dobry mecz.Jeden z najlepszych na zielonej trawce Bartosz Haniecki.
zgłoś komentarz
A ja bym wyróżnił M.Rabande za tą bramkę stadiony świata.
zgłoś komentarz
Bartek to najlepszy piłkarz w ch.Gra dla mamy ,która działa w chojnowiance gratis.Dzięki im są wyniki bardzo dobre w klasie A i szykują awans.Rabanda extra także!!
zgłoś komentarz
SERKIES JAN-DZPN.MAło,które miasto ma burmistrza z takimi możliwościami,który jest członkiem zarządu dolnośląskiej piłki.Poza nim w szeregach DZPN jest koleś Serkiesa ,którego uczynił kosiarzem trawy ,a nie ukierunkował chojnowianki.Pozwolił na to,by tyle pieniędzy z miasta 120tys przed laty [poszło na marne.Serkies popierał Jezrzego Kozińskiego -ZNANY BETON, WIDYWANY W GAZETACH PO PIJAKI NA FOTO.
zgłoś komentarz
Bartek to najlepszy piłkarz w ch.Gra dla mamy ,która działa w chojnowiance gratis.Dzięki im są wyniki bardzo dobre w klasie A i szykują awans.Rabanda extra także!!
Bartek gra dobrze,ale pamiętaj że gdyby nie reszta zawodników i ich dobre podania do nie go, to nie strzelił by tyle goli.Dlatego pochwalić należy cały zespół a nie jednego,bo jeden zawodnik sam meczu nie wygra!!
zgłoś komentarz
CHOJNOWIANKA WYGRAŁA DZISIAJ KOLEJNY MECZ W SZKLARACH 1-6.BRAWO CHŁOPAKI.
zgłoś komentarz

Dodaj Komentarz

Musisz być zalogowany, aby dodać komentarz.