Query error chojnow.pl - Gra do jednej bramki, Parchów bez szans w Chojnowie!
Logowanie Rejestracja

Gra do jednej bramki, Parchów bez szans w Chojnowie!

Autor Maciek
Data utworzenia: 20 kwiecień 2013, 18:40 Wszystkich komentarzy: 7

Dziś o 15:00 odbyło się kolejne spotkanie ligowe z udziałem naszych piłkarzy. Przed własną publicznością podejmowaliśmy Victorię Parchów – trzecią ekipę rozgrywek klasy A. Po ostatnich meczach biało niebieskich rywale przyjechali do Chojnowa pełni optymizmu na dobry wyniki i kolejne punkty. Biało niebiescy sprawili rywalowi nie lada niespodziankę, od samego początku napierali na bramkę Victorii.

Chojnowianie nie dawali rywalowi dojść do piłki, ciągle atakując. Już w 20 minucie pierwszej odsłony spotkania Marcin Rabanda umieścił futbolówkę w siatce rywala. Było 1:0, a biało niebiescy nadal nie odpuszczali. Obraz gry nie zmienił się do końca pierwszej połowy.

Druga odsłona meczu była repliką pierwszej. KS Chojnowianka nie dała pograć rywalowi, przejmując piłkę w środku pola i ciągle atakując. Ostatnie 20 minut spotkania dostarczyło kilku ciekawych sytuacji, po których mogła paść bramka.

Biało niebiescy w dzisiejszym spotkaniu pokazali potencjał i swoje możliwości. Zabrakło tylko jednego – skuteczności, która z pewnością przyjdzie w kolejnych spotkaniach. Rywale, którzy przyjechali do Chojnowa po cenne punkty wyjechali z niczym i przekonali się, że nie warto oceniać drużyny przez pryzmat poprzednich spotkań.

Dziś biało niebiescy pokazali pazur i swój potencjał. Cieszy fakt, że w trzech meczach zdobyliśmy 7 punktów dwukrotnie wygrywając i raz remisując. Początek sezonu nie był obiecujący, ale dzisiejsze spotkanie napawa optymizmem przez kolejnymi meczami.