Chojnow.pl
Nasza strona korzysta z plików Cookie. Czytaj więcej.
facebook twitter YT IG
Logowanie Rejestracja
PWSZ Legnica Cuprum

Amico Lubin bezradne, Chojnów znowu górą!

Autor Maciek
Data utworzenia: 02 maj 2013, 10:41 Wszystkich komentarzy: 3


Amico Lubin bezradne, Chojnów znowu górą!
Bardzo dobry mecz rozegrali wczoraj młodziki Chojnowianki w Lubinie z tamtejszym Amico. Nasz zespół odniósł wysokie zwycięstwo 4:0. Do przerwy było 2:0 dla biało-niebieskich. Chojnowianie od pierwszej do ostatniej minuty dominowali na boisku. Bardzo dobry mecz rozegrał rozgrywający Jakub Jagielski, który świetnie podawał piłkę, dzięki czemu mieliśmy wiele okazji do zdobycia gola. Po składnych akcjach Jakuba i całego zespołu bramki strzelali Cichoń Konrad 3xoraz Kacper Jędraszczyk. Na wyróżnienie zasługuje także cały blok obronny, którym świetnie dyryguje nasz kapitan Jakub Wołoszyn. Do drużyny młodzika dołączyli wyróżniający się chłopcy z rocznika młodszego o 2 lata i bardzo fajnie wkomponowali się w zespół.

Wierzymy, że niedługo także będą nie tylko popisywać się pięknymi akcjami, ale także strzelać gole. Dzisiejsze spotkanie przebiegało w bardzo miłej atmosferze. Zawodnicy obu klubów znają się ze obozu sportowego, na którym przebywali razem w Międzyzdrojach. Przed meczem, a także i po nim trenerzy oraz piłkarze mieli co powspominać. Naszymchłopakom gratulujemy zwycięstwa i świetnej postawy w lidze. Cieszy przede wszystkim wysoka frekwencja na treningach oraz solidna praca. Ma to niewątpliwie wpływ na bardzo dobrą postawę w lidze.

Komentarze

Ty Chłopaki nie zawodzą ,można na nich liczyć.
zgłoś komentarz
Wychowankowie Chojnowianki najlepsi idą do Rokitek.
zgłoś komentarz
bylu a ile Rokitki zapłacą za naszych wychowanków ? Nie wiesz dlaczego właśnie do Rokitek ? Bezdyskusyjnie jest to systematyczna i równa drużyna. Tak trzymać!
zgłoś komentarz

Dodaj Komentarz

Musisz być zalogowany, aby dodać komentarz.
Sklep Bigform