Sign in Sign up

Amico Lubin bezradne, Chojnów znowu górą!

Author: Maciek
Creation date: 02 May 2013, 10:41 All comments: 3

Bardzo dobry mecz rozegrali wczoraj młodziki Chojnowianki w Lubinie z tamtejszym Amico. Nasz zespół odniósł wysokie zwycięstwo 4:0. Do przerwy było 2:0 dla biało-niebieskich. Chojnowianie od pierwszej do ostatniej minuty dominowali na boisku. Bardzo dobry mecz rozegrał rozgrywający Jakub Jagielski, który świetnie podawał piłkę, dzięki czemu mieliśmy wiele okazji do zdobycia gola. Po składnych akcjach Jakuba i całego zespołu bramki strzelali Cichoń Konrad 3xoraz Kacper Jędraszczyk. Na wyróżnienie zasługuje także cały blok obronny, którym świetnie dyryguje nasz kapitan Jakub Wołoszyn. Do drużyny młodzika dołączyli wyróżniający się chłopcy z rocznika młodszego o 2 lata i bardzo fajnie wkomponowali się w zespół.

Wierzymy, że niedługo także będą nie tylko popisywać się pięknymi akcjami, ale także strzelać gole. Dzisiejsze spotkanie przebiegało w bardzo miłej atmosferze. Zawodnicy obu klubów znają się ze obozu sportowego, na którym przebywali razem w Międzyzdrojach. Przed meczem, a także i po nim trenerzy oraz piłkarze mieli co powspominać. Naszymchłopakom gratulujemy zwycięstwa i świetnej postawy w lidze. Cieszy przede wszystkim wysoka frekwencja na treningach oraz solidna praca. Ma to niewątpliwie wpływ na bardzo dobrą postawę w lidze.