Chojnow.pl
Nasza strona korzysta z plików Cookie. Czytaj więcej.
facebook twitter YT IG
Logowanie Rejestracja
PWSZ Legnica Cuprum

Dąb "przewrócił" się na Chojnowskim stadionie, mamy pewne zwycięstwo!

Autor Maciek
Data utworzenia: 03 maj 2013, 13:34 Wszystkich komentarzy: 4


Dąb "przewrócił" się na Chojnowskim stadionie, mamy pewne zwycięstwo!

Chojnowski stadion gościł dziś ekipę, która w poprzedniej rundzie sprawiła nie lada niespodziankę ogrywając biało niebieskich. Dziś rywale przyjechali do nas z nadzieją na dobry wynik. „Niestety” chojnowska murawa była równa i pozwoliła swobodnie grać chojnowiance. Dąb Stowarzyszenie Siedliska było zupełnie bezradne wobec znakomitej gry chojnowian. Pierwszy gwizdek rozbrzmiał o godzinie 11:00. Goście jedynie w pierwszych 10 minutach pierwszej połowy zdołali wypracować sytuacje podbramkowe.Kolejne 35 minut to popis biało niebieskich, którzy strzelili „zaledwie” dwa gole. Sytuacji było znacznie więcej, jednak zbrakło skuteczności. Już w 26 minucie meczu Marcin Kardela umieścił futbolówkę w siatce rywala. Po 4 minutach padł kolejny gol – jego autorem było ponownie Kardela.

Około 40 minuty spotkania wynik mógł ulec zmianie, jednak dobrze grający Bartosz Haniecki nie zachował „zimnej krwi” i nie dobił gości.


Druga odsłona spotkania to dalszy napad biało niebieskich, którzy nie zamierzali zakończyć meczu wynikiem 2:0.W końcu odblokował się Bartosz Haniecki i dwukrotnie umieścił futbolówkę w siatce rywala. Gra toczyła się do jednej bramki, a piłkarze z Siedlisk nie mieli nic do powiedzenia wobec książkowo grającej Chojnowianki. W drugiej połowie oddaliśmy mnóstwo strzałów i stworzyliśmy wiele sytuacji podbramkowych. Na listę strzelców wpisali się jeszcze dwukrotnie Marcin Baszczak oraz Fabian Gałaszkiewicz zaliczył jedno trafienie.

Mecz zakończył się zasłużonym zwycięstwem 7:0. Miejmy nadzieję, że tak wysokie zwycięstwo pozwoli naszym zawodnikom rozluźnić się i w kolejnych meczach powtórzyć podobne wyniki.


Komentarze

Ale leją!Widać potencjał chłopów.
zgłoś komentarz
Na www.e-legnickie.pl nas trener powiedział, że zwycięstwo dedykują Teresiakowi za "dbałość" o murawę na wielu frontach...He he he czyli cd. wojenki między klubem a Urzędem Miasta. Trzeba przyznać, że ten Słowakiewicz ma jaja....Jaka będzie odpowiedź Teresiaka lub Serkiesa ?
zgłoś komentarz
Gratulacje w końcu udało się pokonać wichurę.
zgłoś komentarz
No fakt,chojnów 14 tys miasteczko,budzet 80 tys od miasta.Przeciwnikami są wsie z 5 tys zł na cały rok i z 200 mieszkańcami.Jest być z czego dumnym i kogo chwalić.
zgłoś komentarz

Dodaj Komentarz

Musisz być zalogowany, aby dodać komentarz.
Sklep Bigform