Chojnow.pl
Nasza strona korzysta z plików Cookie. Czytaj więcej.
facebook twitter YT IG
Logowanie Rejestracja
  • Polish
  • English
Kraina Lodu 2 w Cuprum Arena Zostań pracownikiem Lidla

Trampkarze ulegli na wyjeździe Amico Lubin

Autor Maciek
Data utworzenia: 04 maj 2013, 14:18 Wszystkich komentarzy: 1


Trampkarze ulegli na wyjeździe Amico Lubin

Kolejny mecz ligowy rozegrali trampkarze Chojnowianki. Tym razem przeciwnikiem było Amico Lubin. Nasz zespół przegrał mecz 2:1. Trzeba jednak przyznać, że wynik nie odzwierciedla tego, co było na boisku. Chojnowianka w przekroju całego meczu była zespołem lepszym, jednak nie było przełożenia na bramki. Wiele zmarnowanych sytuacji bramkowych jest główną przyczyną porażki. Już w najbliższą niedziele chłopaki będą mieć okazję do rehabilitacji. Do Chojnowa zawita Chrobry Głogów w niedzielę o godz 11.

Po meczu kapitan zespołu Paweł Sokołowski powiedział: Szkoda, że przegraliśmy mecz, w którym byliśmy lepsi. Mamy pecha, stwarzamy sytuacje, a nie strzelamy. W następnym meczu postaramy się poprawić skuteczność.

W tym meczu w drużynie trampkarza na wyróżnienie zasługują: kpt Paweł Sokołowski, który popisywał się świetnymi interwencjami bramkarskimi oraz Marcin Zazulczak i Michał Pisarski.

Marcin dobrze grał jeden na jednego, natomiast Michał kreował ciekawe akcje, po których niestety piłka tylko raz trafiła do siatki rywala.


Komentarze

Nasz zespół przegrał mecz 2:1 - jak przegrał to raczej 1 :2 Macieju
zgłoś komentarz

Dodaj Komentarz

Musisz być zalogowany, aby dodać komentarz.