Chojnow.pl
Nasza strona korzysta z plików Cookie. Czytaj więcej.
facebook twitter YT IG
Logowanie Rejestracja
  • Polish
  • English
Kraina Lodu 2 w Cuprum Arena Zostań pracownikiem Lidla

Skora zalała Chojnów, skandaliczne zachowanie po meczu!

Autor Maciek
Data utworzenia: 05 maj 2013, 20:09 Wszystkich komentarzy: 38


Skora zalała Chojnów, skandaliczne zachowanie po meczu!

Dzisiejszy mecz Chojnowianki nasi zawodnicy zapamiętają chyba na dłuższą chwilę. W zasadzie wygrane spotkanie okazało się porażką. Tak w kilku zadaniach można posumować rywalizację pomiędzy liderem, a wice liderem klasy A. Dziś o 14:00 biało niebiescy rozegrali mecz z Jadwisinem, który od dłuższego czasu prezentuje doskonałą formę. Nie ma jednak co się dziwić skoro trenerem Skory jest Dariusz Ginda – wieloletni reprezentant KS Chojnowianka. Śmiało można pokusić się o stwierdzenie, że najlepszy wychowanek chojnowskiego klubu w ostatnich latach.

Pewni swojego biało niebiescy rozpoczęli spotkanie dość częstymi atakami na bramkę rywala. Jako pierwszy na listę strzelców wpisał się Marcin Kardela, który po zamieszaniu w polu karnym umieścił futbolówkę w siatce. Gra przebiegała pod dyktando Chojnowianki, z bardzo dobrej strony zaprezentował się Marcin Baszczak, który przejął piłkę w środku pola, minął rywala i oddał strzał nie do obrony przez golkipera.

Chojnowianie grali „piłką” znakomicie kreując grę. Nierówna i zarośnięta murawa nie ułatwiała dobrego rozgrywania piłki. Jeszcze w pierwszych 45 minutach Marcin Gromala podwyższył rezultat na 3:0. Było pięknie wydawałoby się, że mamy pewne 3 punkty.

Druga połowa to popis w wykonaniu Skory Jadwisin. Podopieczni Dariusza Gindy, który jest grającym trenerem pokazali klasę. W ciągu 45 minut zaskoczyli biało niebieskich aż czterokrotnie. Gole strzelali Marcin Kulik x2, Jarosław Kulik oraz Tomasz Płachta. Całe spotkanie zakończyło się fatalnym wynikiem dla chojnowian 4:3 i stratą trzech punktów. Skora Jadwisin zniwelowała przewagę KS Chojnowianka do zaledwie jednego punktu.

W dniu dzisiejszym najlepszym zawodnikiem na boisku był Dariusz Ginda, który nie krył swojego zadowolenia z wyniku jaki osiągnął:

„W pierwszej odsłonie KS Chojnowianka był zespołem lepszym, łatwiej grało im się piłką, co udokumentowali trzema golami. Mój zespół przeciwstawił się dobrej grze biało niebieskich przede wszystkim ambicją, wolą walki i charakterem. Dziękuję chłopakom za dobry mecz”.

Niestety radość ze zwycięstwa popsuli nieco członkowie zarządu KS Chojnowianka, o czym trener Ginda wspomniał w kilku słowach:

Jest mi bardzo przykro, że członkowie zarządu KS Chojnowianka w osobach Małgorzaty Członka oraz Waldemara Michowskiego zachowali się po meczu bardzo wulgarnie w stosunku do mojej osoby. Usłyszałem kilka niemiłych słów. Nie zasłużyłem na to, bo przecież w Chojnowiance zostawiłem mnóstwo zdrowia i włożyłem serce w grę”

Tak podsumować można ostatnie zmagania biało niebieskich w rozgrywkach klasy A. Dziwi fakt, że sami zawodnicy potrafią przyjąć przegraną i zejść z boiska pokonanymi natomiast smuci, że osoby zarządzające klubem nie potrafią przyjąć porażki na przysłowiową klatę i docenić lepszego rywala.Komentarze

Pani Członka swoim zachowaniem kompromituje zarząd klubu.Podobnie pani Renata Szklarkomisja rewizyjna klubu,która ponownie pokazała środkowy palec.Pani Członka powinna zająć się pierwszym zespołem i trenerem ,który gra jak gra.Osobiście słyszałem jak dziś padły mocne słowa pod adresem pana Gindy,że jest chamem itd.
zgłoś komentarz
Pan Ginda to ucziwy człowiek,były piłkarz,kim są Ci wymienieni działacze?
zgłoś komentarz
Katastrofa z tymi kobietami co zarządzają klubem. Trener z papierami z ekstraklasy a wyników zero. Może czas na zmiany a nie martnowanie miejskiej kasy na trenera! Brawo dla Jadwisina. Graty!!!
zgłoś komentarz
Kim ? to zwykłe prostaczki które coś udają a tak naprawdę każdy wie kim są .Pokazywanie środkowego palca to etap pewnie już mało popularny w podstawówce i świadczy tylko chamstwie i prostactwie .Wiesz jak komuś brak argumentów i oczywiście kultury to się posługuje środkowym palcem.Swoją drogą to powinni się też wstydzić CI którzy te osoby wybrali na te stanowiska bo kompromitują klub i Chojnów taki zachowaniem.
zgłoś komentarz
Co do Gindy to wiem że spokojny i poukładany człowiek, jest osobą skromną która robi to na czym się dobrze zna i jak widać ma wyniki , na nikogo innego nie pozuje.
zgłoś komentarz
Ta Pani może wyznaje zasadę że KRÓLOWA JEST TYLKO JEDNA:))))gratulacje dla Jadwisina.
zgłoś komentarz
Na całe szczęście wybrano panią prezes teraz na 3 a nie dwa lata. Szkoda mi tylko zawoniktow, którzy przecież nic nie zwinili, a muszą przechodzić przez to wszytko. Okręgówka może bezie ale pytanie z czym. Jesli takie zachowania będa sie powtarzać to będzie fatalnie świadczyło o naszym mieście.
zgłoś komentarz
Darka Gindę my starzy kibice zawsze będziemy szanowali za to co zrobił dla naszego klubu i jakim był zawodnikiem,trzeba tylko pogratulować druzynie Jadwisina za walkę do ostatniego gwizdka sedziego i za zwycięstwo które odniesli zasłużenie,niestety nasi chłopcy uwierzyli że prowadząc 3-0do przerwy drugą połowę mozna przechodzić i to sie zemściło bo straciliśmy 4bramki.Ale są nastepne mecze i tu już nie możemy sobie pozwolić na stratę punktów.Co do zachowania zarządu to można tylko napisać ŻENADA I WIELKI WSTYD!!!
zgłoś komentarz
Zarząd powinien podać się do dymisji i powinien zająć się prowadzeniem LZS Michów a nie KS Chojnowianka. To co się dzieje w Chojnowie to istna komedia i czasami brak słów. Zobaczcie ilu zawodników, legend naszego klubu odwróciło się od Chojnowa. Obecny zarząd pogłębia dalej ten kryzys i stacza nasz klub. Uważam że Burmistrz powinien siąść do rozmów z zarządem i ukrócić finanse bo szkoda wydawanych pieniędzy jak wkoło jest tylu potrzebujących. Trener z takim doświadczeniem to jakaś pomyłka a zawodnicy niektórzy poprostu powinni grać ale ....w B klasie.
zgłoś komentarz
Za kogo Członka uważa się?Co ona reprezntuje?Kim jest Szklarzowa w komisji rewizyjnej?Kto stoi za zatrudnieniem trenera z zarzutami za korupcję?Członka swoimi nieudacznymi rządami doprawdziła klub na piłkarskie dno razem ze Słowakiewiczem.
zgłoś komentarz

Dodaj Komentarz

Musisz być zalogowany, aby dodać komentarz.