Chojnow.pl
Nasza strona korzysta z plików Cookie. Czytaj więcej.
facebook twitter YT IG
Logowanie Rejestracja
  • Polish
  • English
Sklep Bigform

Ekipa młodzików zmiażdżyła Chrobrego Głogów na własnym stadionie

Autor Maciek
Data utworzenia: 06 maj 2013, 12:17 Wszystkich komentarzy: 1


Ekipa młodzików zmiażdżyła Chrobrego Głogów na własnym stadionie


W sobotę młodziki trenera Piotra Seheniewicza rozegrali mecz po mistrzowsku z Chrobrym Głogów. Spotkanie odbyło się na stadionie w Chojnowie. Zawodnicy Chojnowianki bardzo poważnie potraktowali przeciwników i od pierwszej minuty przejęli inicjatywę. Co kilka minut Chojnowianie przeprowadzali piękne akcje pod bramką Chrobrego. Pierwsza odsłona spotkania zakończyła się zmiażdżeniem rywala i wynikiem 10:0. Piłkarze Chrobrego nie mieli nic do powiedzenia wskutek finezyjnych akcji naszych młodzików.


W II połowie nadal biało-niebiescy kontynuowali kanonadę bramki Chrobrego. Najładniejszą bramkę w meczu strzelił najmłodszy gracz Nikolas Mikołajewski, który wyszedł sam na sam z bramkarzem uderzając w lewy górny róg bramki. Pozostałe gole zdobywali: Cichoń x9, Jędraszczyk x3, Laskowski x1, Jagielski x2. Gra naszego bramkarza skłoniła się jedynie do dwukrotnego kontaktu z piłką. Chojnowianka odniosła 5 zwycięstwo z rzędu w tej rundzie wygrywając 16:1. Warto odnotować dobrą grę dwóch środkowych pomocników Jagielskiego (5 asyst) i Laskowskiego (4 asysty) oraz 9 bramek Cichonia.

Sobotnia gra młodzików napawa optymizmem przed kolejnymi spotkaniami.


Tuż przed pojedynkiem młodzików na boisku pojawili się trampkarze, którzy ulegli Chrobremu 3:1.Komentarze

Brawa dla młodzików , reszta naszych "reprezentantów" powinna siedzieć na ich treningach na ławkach i uczyć się. Gratulacje !
zgłoś komentarz

Dodaj Komentarz

Musisz być zalogowany, aby dodać komentarz.
Sklep Bigform