Chojnow.pl
Nasza strona korzysta z plików Cookie. Czytaj więcej.
facebook twitter YT IG
Sign in Sign up
PWSZ Legnica

Pechowy remis juniorów starszych

Author: kuba
Creation date: 17 May 2013, 09:25 All comments: 1


Pechowy remis juniorów starszych

W środę na Stadionie Miejskim odbył się zaległy mecz ligi okręgowej juniorów starszych. Do Chojnowa przyjechał wicelider rozgrywek - Kuźnia Jawor. Rywal przyjechał podbudowany sobotnim zwycięstwem z liderem , Górnikiem Polkowice (4:0).

Mecz rozpoczął się punktualnie o 17. Od początku w drużynie Chojnowianki widać było ogromną motywację i wolę walki. Drużyna Mariusza Marciniaka całkowicie zdominowała pierwszą połowę, co przyniosło efekt w postaci gola w 30 minucie. Po prostopadłym podaniu od Grządkowskiego w idealnej sytuacji znalazł się Bałaj i z zimną krwią pokonał bramkarza, tym samym wyprowadzając zespół na prowadzenie. Do przerwy rezultat nie zmienił się. Po przerwie obraz gry nieco się wyrównał. Kuźnia zaczęła śmielej atakować i kilka razy poważnie zagroziła bramce Chojnowianki, lecz Ogórek był tego dnia w znakomitej dyspozycji. Mimo coraz częstszych ataków Kuźni, kolejną bramkę zdobyła chojnowska drużyna. Wspaniałe dośrodkowanie Piotrowskiego głową wykończył Bałaj, wpisując się po raz drugi na listę strzelców. Wydawało się, że tego dnia już nic nie przeszkodzi Chojnowiance w zdobyciu trzech punktów. Niestety zawodnik z Jawora oddał 'strzał życia' i pod koniec zrobiła nam się nerwówka. W 90 minucie w sporym zamieszaniu w polu karnym Chojnowianki przypadkowy strzał znalazł drogę do bramki i Kuźnia szczęśliwie doprowadziła do remisu.


Podsumowując - po meczu pozostaje ogromny niedosyt, gdyż juniorzy starsi rozegrali doskonałe zawody. Nielicznym kibicom zgromadzonym na trybunach to widowisko naprawdę mogło się podobać. Chłopcy wylali na boisku wiele potu i walczyli do ostatnich minut. Miejmy nadzieję, że w następnym spotkaniu uda się zdobyć 3 punkty.


Skład: Ogórek, Bencal, Turczyński, Cyrek, Myśliwiec - Bałaj, Grządkowski, Kołodziejczyk, Piotrowski - Sypniewski, Zatwarnicki

Grali również: Krasoń, Fuławka, SokołowskiComments

a dlaczego zaraz pechowy ? pechowa może być przegrana , remis to całkiem dobry wynik. Coś portal jest tendencyjny w tytułach - czy nie lubi Chojnowianki ?
Zabrakło przysłowiowego szczęścia
report comment

Add Comment

You have to be loggin to add comment.
Sklep Bigform