Chojnow.pl
Nasza strona korzysta z plików Cookie. Czytaj więcej.
facebook twitter YT IG
Logowanie Rejestracja
  • Polish
  • English
Kraina Lodu 2 w Cuprum Arena Zostań pracownikiem Lidla

Już za tydzień spływ kajakowy rzeką Skorą!

Autor admin
Data utworzenia: 17 maj 2013, 17:15 Wszystkich komentarzy: 0


Już za tydzień spływ kajakowy rzeką Skorą!

W przyszłą sobotę - 25 maja 2013 r. - po raz kolejny śmiałkowie z Gimnazjum nr 1 w Chojnowie chwycą za wiosła by na kajakach przepłynąć naszą rzekę – Skorę. Tym razem – jak mówią organizatorzy – trasa będzie dłuższa i jeszcze trudniejsza. Jednak nie przeraża to uczniów szkoły, którzy już odliczają dni do tego wydarzenia.

- W minioną niedzielę odbył się rzeczny zwiad, czyli krótko mówiąc była sprawdzana trasa tegorocznego spływu rzeką Skorą – mówi pomysłodawca spływu, Jerzy Kucharski. - Tegoroczny spływ jest dłuższy, no i muszę się przyznać – cięższy. Nie tylko ze względu na odległość, ale na przeszkody, które istnieją na rzece. Najgorszą rzeczą jest to, że im bliżej celu, a więc uczestnicy będą już zmęczeni, trasa się pogarsza. Najgorszy odcinek jest nadal na wysokości Konradówki i Piotrowic. Także przed uczestnikami wielka przygoda, no i najprawdopodobniej niejedne zmoczone majtki – zdradza nam wielki miłośnik kajakowych przygód, autor „Wędrówek z Panem Jurkiem” dodatkowo informując - Pilotem tegorocznych spływów będzie pan Heniu Czapski, uczestnik zwiadu, jak i uczestnik pierwszego spływu rzeką Skorą.

Niebawem na naszym Portalu więcej szczegółów na temat majowego jak i czerwcowego – otwartego dla wszystkich chętnych - spływu. Jednak już dziś życzymy wszystkim uczestnikom wspaniałej zabawy!Komentarze

Ten wpis nie posiada jeszcze żadnych komentarzy.

Dodaj Komentarz

Musisz być zalogowany, aby dodać komentarz.